Werit Kontener ibc 1000 ex polietylenowa 50 stały 150 pcp 20 sztab promocja 2023

Cena1790.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, zawór: 50 stały, pokrywa NW: 150, uszczelnienie: PCP, metalowy stelaż: 20 sztab, Gwarancja pewnej logistyki: Zbiornik IBC EX 1000 l jest opakowaniem o wielostronnym zastosowaniu.

Pletopojemnik przypasowany jednocześnie do branży gastronomicznej, jak i przemysłu chemicznego. Posiada osłonę elektrostatyczną. Kontener stosowany w transporcie płynnych materiałów sklasyfikowanych jako towar niebezpieczny (kwasy, zasady, spirytus, benzyna, olej napędowy, olej opałowy i inne)..

Z POLYex bez ryzyka: POLYex firmy WERIT jest najlepszym wyborem dla transportu płynów palnych i w zagrożonych wybuchem obszarach roboczych w strefach ex 1 i 2. Bezpieczeństwo gwarantuje pojemnik wewnętrzny pokryty wieloma warstwami z tworzywa sztucznego, z czego zewnętrzna powłoka jest trwale odwodząca.

Uziemienie ładunku odbywa się za pomocą przewodzącego zaworu i kabla uziemiającego połączonego z ramą. Żeberkowa pokrywa uniemożliwia niebezpiecznemu statycznemu naładowaniu.Zbiornik wykonany jest z polietylenu wysokiej gęstości i dostosowany do bezpiecznego przewożenia substancji płynnych, zgubnych naturalne takich jak kwasy, zasady, spirytus, benzyna, olej napędowy, olej opałowy i inne.BRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka