Kontener Ibc 1000 Ex Polietylenowa 50 Wymienny 150 Epdm, IBC1000EX promocja 2023

Cena1691.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, zawór: 50 wymienny, pokrywa NW: 150, uszczelnienie: EPDM, Gwarancja pewnej logistyki: Zbiornik IBC EX 1000 l jest opakowaniem o wielostronnym zaimplementowaniu. Pletopojemnik przypasowany zarówno do branży gastronomicznej, jak i przemysłu chemicznego.

ma osłonę elektrostatyczną. Kontener wykorzystywany w transporcie płynnych materiałów sklasyfikowanych jako towar niebezpieczny (kwasy, zasady, spirytus, benzyna, olej napędowy, olej opałowy i inne).. Z POLYex bez ryzyka: POLYex producenta WERIT jest najlepszym wyborem dla transportu płynów palnych i w zagrożonych wybuchem obszarach roboczych w strefach ex 1 i 2.

Bezpieczeństwo gwarantuje pojemnik wewnętrzny pokryty wieloma warstwami z tworzywa sztucznego, z czego zewnętrzna warstwa jest trwale odwodząca. Uziemienie ładunku odbywa się przy pomocy przewodzącego zaworu i kabla uziemiającego połączonego z ramą.

Żeberkowa pokrywa zapobiega niebezpiecznemu statycznemu naładowaniu.Zbiornik tworzony jest z polietylenu wysokiej gęstości i przypasowany do bezpiecznego przewożenia substancji płynnych, szkodliwych organiczne takich jak kwasy, zasady, spirytus, benzyna, olej napędowy, olej opałowy i inne.BRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka