Kontener Ibc 1000 Ex Polietylenowa 50 Wymienny 150 Pcp promocja 2023

Cena1766.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, zawór: 50 wymienny, pokrywa NW: 150, uszczelnienie: PCP, Gwarancja pewnej logistyki: Zbiornik IBC EX 1000 l jest opakowaniem o wielostronnym zaimplementowaniu. Pletopojemnik dopasowany zarówno do branży gastronomicznej, jak i przemysłu chemicznego.

posiada osłonę elektrostatyczną. Kontener użytkowany w transporcie płynnych materiałów sklasyfikowanych jako towar niebezpieczny (kwasy, zasady, spirytus, benzyna, olej napędowy, olej opałowy i inne).. Z POLYex bez ryzyka: POLYex marki WERIT jest najlepszym wyborem dla transportu płynów palnych i w zagrożonych wybuchem obszarach roboczych w strefach ex 1 i 2.

Bezpieczeństwo zagwarantuje pojemnik wewnętrzny pokryty wieloma warstwami z tworzywa sztucznego, z czego zewnętrzna powłoka jest trwale odwodząca. Uziemienie ładunku odbywa się za pomocą przewodzącego zaworu i kabla uziemiającego połączonego z ramą.

Żeberkowa pokrywa zapobiega niebezpiecznemu statycznemu naładowaniu.Zbiornik wykonany jest z polietylenu wysokiej gęstości i dobrany do bezpiecznego przewożenia substancji płynnych, zgubnych naturalne takich jak kwasy, zasady, spirytus, benzyna, olej napędowy, olej opałowy i inne.BRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka