Kontener Ibc 1000 Ex Polietylenowa 50 Wymienny 150 Viton promocja 2023

Cena1699.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, zawór: 50 wymienny, pokrywa NW: 150, uszczelnienie: VITON, Gwarancja pewnej logistyki: Zbiornik IBC EX 1000 l jest opakowaniem o wielostronnym zaimplementowaniu. Pletopojemnik dostosowany równocześnie do branży gastronomicznej, jak i przemysłu chemicznego.

ma osłonę elektrostatyczną. Kontener użytkowany w transporcie płynnych tworzyw sklasyfikowanych jako towar niebezpieczny (kwasy, zasady, spirytus, benzyna, olej napędowy, olej opałowy i inne).. Z POLYex bez ryzyka: POLYex marki WERIT jest najlepszym wyborem dla transportu płynów palnych i w zagrożonych wybuchem obszarach roboczych w strefach ex 1 i 2.

Bezpieczeństwo gwarantuje pojemnik wewnętrzny pokryty wieloma powłokami z tworzywa sztucznego, z czego zewnętrzna warstwa jest trwale odwodząca. Uziemienie ładunku odbywa się przy pomocy przewodzącego zaworu i kabla uziemiającego połączonego z ramą.

Żeberkowa pokrywa zapobiega niebezpiecznemu statycznemu naładowaniu.Zbiornik wytworzony jest z polietylenu wysokiej gęstości i dostosowany do bezpiecznego przewożenia substancji płynnych, krzywdzących ekologiczne takich jak kwasy, zasady, spirytus, benzyna, olej napędowy, olej opałowy i inne.BRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka