Werit Kontener ibc 1000 standard (non un) polietylenowa 150 80 wymienny promocja 2023

Cena1349.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, pokrywa NW: 150, zawór: 80 wymienny, Gwarancja pewnej logistyki: Zbiornik IBC standard 1000 l jest opakowaniem o wielostronnym zastosowaniu, które może być użyte w transporcie płynnych tworzyw niesklasyfikowanych jako towar niebezpieczny, w szczególności wody.Paletopojemnik w pełni przystosowany dla branży spożywczej.

Jest wyjałowiony, nadaje się do przewożenia wody pitnej, oleju jadalnego, mleka itp.. Kontenery IBC to funkcjonalne rozwiązanie także dla branży ogrodniczej, asygnowane firmom zajmującym się produkcją roślin ogrodowych i ozdobnych.

Rewitalizacja terenów zieleni miejskiej, sadzenie oraz pielęgnacja drzew i krzewów wymaga transportowania szerokiej ilości wody. Kontener IBC nadzwyczajnie pasuje także do transportu wody wzbogaconej nawozem dla roślin, jest komfortowy i pozwala optymalnie zorganizować prace związane z utrzymaniem ogrodów, skwerów, trawników i terenów zewnętrznych firm.

użytkowane przy nawadnianiu sadów i plantacji.zalety:stosowny do transportu wózkiem widłowymKorzystna wielkość dla cieczy o niedługim okresie trwałościŁatwe napełnianie i niezwykle dobre opróżnianieWielokrotne zastosowanie - możliwość regeneracjiKOMPAKTOWYPojemność 1000 litrówIdealne zastosowanie przestrzeni ładunkowejPiętrowanie warstwoweEKONOMICZNYŁatwe czyszczenieSzybkie i proste opróżnianieZredukowane czasowo procesy ładowaniaNie jest potrzebny dodatkowy sprzętBEZPIECZNYŁatwa obsługa (wózek widłowy, wózek paletowy)dokumentyŁatwe zabezpieczenie ładunkuBRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł napojówPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka