Kontener Ibc 1000 Standard (Non Un) Polietylenowa 225 80 Stały, IBC1000 promocja 2023

Cena1349.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, pokrywa NW: 225, zawór: 80 stały, Gwarancja pewnej logistyki: Zbiornik IBC standard 1000 l jest opakowaniem o wielostronnym zastosowaniu, które może być użyte w transporcie płynnych materiałów niesklasyfikowanych jako towar niebezpieczny, w szczególności wody.Paletopojemnik w pełni dostosowany dla branży spożywczej.

Jest wyjałowiony, pasuje do przewożenia wody pitnej, oleju jadalnego, mleka itp.. Kontenery IBC to praktyczne rozwiązanie także dla branży ogrodniczej, przeznaczone firmom zajmującym się produkcją roślin ogrodowych i ozdobnych.

Rewitalizacja terenów zieleni miejskiej, sadzenie oraz pielęgnacja drzew i krzewów wymaga transportowania obfitej ilości wody. Kontener IBC nadzwyczajnie nadaje się także do transportu wody wzbogaconej nawozem dla roślin, jest komfortowy i pozwala optymalnie zorganizować prace związane z utrzymaniem ogrodów, skwerów, trawników i terenów zewnętrznych firm.

używane przy nawadnianiu sadów i plantacji.atuty:optymalny do transportu wózkiem widłowymKorzystna wielkość dla cieczy o niedługim okresie trwałościŁatwe napełnianie i szczególnie dobre opróżnianieWielokrotne zastosowanie - możliwość regeneracjiKOMPAKTOWYPojemność 1000 litrówIdealne wykorzystanie przestrzeni ładunkowejPiętrowanie warstwoweEKONOMICZNYŁatwe czyszczenieSzybkie i proste opróżnianieZredukowane czasowo procesy ładowaniaNie jest potrzebny dodatkowy sprzętBEZPIECZNYŁatwa obsługa (wózek widłowy, wózek paletowy)certyfikatyŁatwe zabezpieczenie ładunkuBRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł napojówPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka