Werit Kontener ibc 1000 standard (non un) polietylenowa 225 80 wymienny promocja 2023

Cena1374.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, pokrywa NW: 225, zawór: 80 wymienny, Gwarancja pewnej logistyki: Zbiornik IBC kanon 1000 l jest opakowaniem o wielostronnym zaimplementowaniu, które może być użyte w transporcie płynnych tworzyw niesklasyfikowanych jako towar niebezpieczny, w szczególności wody.Paletopojemnik w pełni dopasowany dla branży spożywczej.

Jest wyjałowiony, nadaje się do przewożenia wody pitnej, oleju jadalnego, mleka itp.. Kontenery IBC to użyteczne rozwiązanie także dla branży ogrodniczej, przeznaczone firmom zajmującym się produkcją roślin ogrodowych i dekoratywnych.

Rewitalizacja terenów zieleni miejskiej, sadzenie oraz pielęgnacja drzew i krzewów wymaga transportowania obfitej ilości wody. Kontener IBC świetnie pasuje także do transportu wody wzbogaconej nawozem dla roślin, jest komfortowy i pozwala optymalnie zorganizować prace związane z utrzymaniem ogrodów, skwerów, trawników i terenów zewnętrznych firm.

wykorzystywane przy nawadnianiu sadów i plantacji.atuty:stosowny do transportu wózkiem widłowymKorzystna wielkość dla cieczy o niedługim okresie trwałościŁatwe napełnianie i wyjątkowo dobre opróżnianieWielokrotne zastosowanie - możliwość regeneracjiKOMPAKTOWYPojemność 1000 litrówIdealne zastosowanie przestrzeni ładunkowejPiętrowanie warstwoweEKONOMICZNYŁatwe czyszczenieSzybkie i proste opróżnianieZredukowane czasowo procesy ładowaniaNie jest niezbędny dodatkowy sprzętBEZPIECZNYŁatwa obsługa (wózek widłowy, wózek paletowy)certyfikatyŁatwe zabezpieczenie ładunkuBRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł napojówPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka