Kontener Ibc 1000 Standard (Non Un) Polietylenowa 400 80 Wymienny, IBC1000 promocja 2023

Cena1429.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, pokrywa NW: 400, zawór: 80 wymienny, Gwarancja pewnej logistyki: Zbiornik IBC standard 1000 l jest opakowaniem o wielostronnym zastosowaniu, które może być użyte w transporcie płynnych tworzyw niesklasyfikowanych jako towar niebezpieczny, w szczególności wody.Paletopojemnik w pełni dopasowany dla branży spożywczej.

Jest wyjałowiony, pasuje do przewożenia wody pitnej, oleju jadalnego, mleka itp.. Kontenery IBC to poręczne rozwiązanie także dla branży ogrodniczej, dedykowane firmom zajmującym się produkcją roślin ogrodowych i dekoratywnych.

Rewitalizacja terenów zieleni miejskiej, sadzenie oraz pielęgnacja drzew i krzewów wymaga transportowania wielkiej ilości wody. Kontener IBC wyśmienicie nadaje się także do transportu wody wzbogaconej nawozem dla roślin, jest wygodny i pozwala trafnie zorganizować prace związane z utrzymaniem ogrodów, skwerów, trawników i terenów zewnętrznych firm.

używane przy nawadnianiu sadów i plantacji.mocne strony:trafny do transportu wózkiem widłowymKorzystna wielkość dla cieczy o krótkim okresie trwałościŁatwe napełnianie i szczególnie prawidłowe opróżnianieWielokrotne użycie - możliwość regeneracjiKOMPAKTOWYPojemność 1000 litrówIdealne zastosowanie przestrzeni ładunkowejPiętrowanie warstwoweEKONOMICZNYŁatwe czyszczenieSzybkie i proste opróżnianieZredukowane czasowo procesy ładowaniaNie jest konieczny dodatkowy sprzętBEZPIECZNYŁatwa obsługa (wózek widłowy, wózek paletowy)certyfikatyŁatwe zabezpieczenie ładunkuBRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł napojówPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka