Kontener Ibc 1000 Standard (Non Un) Polietylenowa 50 Stały 400 promocja 2023

Cena1369.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, zawór: 50 stały, pokrywa NW: 400, Gwarancja pewnej logistyki: Zbiornik IBC standard 1000 l jest opakowaniem o wielostronnym zaimplementowaniu, które może być użyte w transporcie płynnych tworzyw niesklasyfikowanych jako towar niebezpieczny, w szczególności wody.Paletopojemnik w pełni dopasowany dla branży spożywczej.

Jest wyjałowiony, nadaje się do przewożenia wody pitnej, oleju jadalnego, mleka itp.. Kontenery IBC to użyteczne rozwiązanie także dla branży ogrodniczej, przeznaczone firmom zajmującym się produkcją roślin ogrodowych i ozdobnych.

Rewitalizacja terenów zieleni miejskiej, sadzenie i pielęgnacja drzew i krzewów wymaga transportowania szerokiej ilości wody. Kontener IBC znakomicie pasuje także do transportu wody wzbogaconej nawozem dla roślin, jest wygodny i pozwala stosownie zorganizować prace związane z utrzymaniem ogrodów, skwerów, trawników i terenów zewnętrznych firm.

używane przy nawadnianiu sadów i plantacji.atuty:adekwatny do transportu wózkiem widłowymKorzystna wielkość dla cieczy o krótkim okresie trwałościŁatwe napełnianie i szczególnie dobre opróżnianieWielokrotne wykorzystanie - możliwość regeneracjiKOMPAKTOWYPojemność 1000 litrówIdealne zastosowanie przestrzeni ładunkowejPiętrowanie warstwoweEKONOMICZNYŁatwe czyszczenieSzybkie i proste opróżnianieZredukowane czasowo procesy ładowaniaNie jest konieczny dodatkowy sprzętBEZPIECZNYŁatwa obsługa (wózek widłowy, wózek paletowy)certyfikatyŁatwe zabezpieczenie ładunkuBRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł napojówPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka