Werit Kontener ibc 1000 standard (non un) polietylenowa 50 wymienny 150 promocja 2024

Cena1170.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, zawór: 50 wymienny, pokrywa NW: 150, Gwarancja pewnej logistyki: Zbiornik IBC kanon 1000 l jest opakowaniem o wielostronnym zaimplementowaniu, które może być użyte w transporcie płynnych materiałów niesklasyfikowanych jako towar niebezpieczny, w szczególności wody.Paletopojemnik w pełni dopasowany dla branży spożywczej.

Jest wyjałowiony, nadaje się do przewożenia wody pitnej, oleju jadalnego, mleka itp.. Kontenery IBC to praktyczne rozwiązanie także dla branży ogrodniczej, asygnowane firmom zajmującym się produkcją roślin ogrodowych i dekoratywnych.

Rewitalizacja terenów zieleni miejskiej, sadzenie i pielęgnacja drzew i krzewów wymaga transportowania obszernej ilości wody. Kontener IBC znakomicie pasuje także do transportu wody wzbogaconej nawozem dla roślin, jest wygodny i pozwala odpowiednio zorganizować prace związane z utrzymaniem ogrodów, skwerów, trawników i terenów zewnętrznych firm.

używane przy nawadnianiu sadów i plantacji.zalety:adekwatny do transportu wózkiem widłowymKorzystna wielkość dla cieczy o niedługim okresie trwałościŁatwe napełnianie i niezwykle prawidłowe opróżnianieWielokrotne użycie - możliwość regeneracjiKOMPAKTOWYPojemność 1000 litrówIdealne zastosowanie przestrzeni ładunkowejPiętrowanie warstwoweEKONOMICZNYŁatwe czyszczenieSzybkie i proste opróżnianieZredukowane czasowo procesy ładowaniaNie jest potrzebny dodatkowy sprzętBEZPIECZNYŁatwa obsługa (wózek widłowy, wózek paletowy)atestyŁatwe zabezpieczenie ładunkuBRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł napojówPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka