Kontener Ibc 1000 Standard (Non Un) Polietylenowa 50 Wymienny 400 promocja 2023

Cena1394.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, zawór: 50 wymienny, pokrywa NW: 400, Gwarancja pewnej logistyki: Zbiornik IBC kanon 1000 l jest opakowaniem o wielostronnym zastosowaniu, które może być użyte w transporcie płynnych materiałów niesklasyfikowanych jako towar niebezpieczny, w szczególności wody.Paletopojemnik w pełni dopasowany dla branży spożywczej.

Jest wyjałowiony, nadaje się do przewożenia wody pitnej, oleju jadalnego, mleka itp.. Kontenery IBC to użyteczne rozwiązanie także dla branży ogrodniczej, dedykowane firmom zajmującym się produkcją roślin ogrodowych i ozdobnych.

Rewitalizacja terenów zieleni miejskiej, sadzenie, a także pielęgnacja drzew i krzewów wymaga transportowania dużej ilości wody. Kontener IBC perfekcyjnie nadaje się także do transportu wody wzbogaconej nawozem dla roślin, jest komfortowy i pozwala stosownie zorganizować prace związane z utrzymaniem ogrodów, skwerów, trawników i terenów zewnętrznych firm.

używane przy nawadnianiu sadów i plantacji.atuty:adekwatny do transportu wózkiem widłowymKorzystna wielkość dla cieczy o niedługim okresie trwałościŁatwe napełnianie i nad wyraz prawidłowe opróżnianieWielokrotne wykorzystanie - możliwość regeneracjiKOMPAKTOWYPojemność 1000 litrówIdealne wykorzystanie przestrzeni ładunkowejPiętrowanie warstwoweEKONOMICZNYŁatwe czyszczenieSzybkie i proste opróżnianieZredukowane czasowo procesy ładowaniaNie jest niezbędny dodatkowy sprzętBEZPIECZNYŁatwa obsługa (wózek widłowy, wózek paletowy)atestyŁatwe zabezpieczenie ładunkuBRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł napojówPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka