Mata modułowa fatigue-step czarny 0.91 m x 0.91 m - standard marki Coba promocja 2024

Cena392.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Coba
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

kolor-coba: czarny, wymiar-coba: 0.91 m x 0.91 m - standard, Maty modułowe z otworami drenującymi.Maty modułowe z otworami dostępne w trzech wersjach: 1/ kanon – guma naturalna (ogólne użycia), 2/ nitryl 25% – zwiększona wytrzymałość na środki chemiczne.

3/ nitryl 38% – niezwykle dobra oporność na olejeBardzo dobre atrybuty antyzmęczeniowe i antypoślizgowe (EN 13552, kat. R10).Krytyczna wysokość upadku: 0,6 m (BS EN 1177:1998).Temperatura robocza od -20°C do +160°C.Otwory drenujące (22 mm) upraszczają odprowadzanie rozlanych cieczy pod matę..

Bezpieczna mata modułowa z otworami drenującymi. Wyśmienite rozwiązanie dla branż przemysłu gastronomicznego. Broni i ułatwia pracę w miejscach przygotowywania i pakownia posiłków. Użytkowana w kuchniach, barach, hotelach, stołówkach w zakładach pracy, na placach zabaw, w sanatoriach i ośrodkach wypoczynkowo rekreacyjnych.

Mata modułowa używana przez firmy caterigowe unosi komfort i bezpieczeństwo pracowników, a także ogólne warunki pracy.mocne stronyOtwory drenujące (średnica 2 cm) upraszczają odprowadzanie wody pod matę.Zatwierdzona krytyczna wysokość upadku: 0,6 m (BS EN 1177:1998).parametry przeciwpoślizgowe zgodne z normą EN 13552, kategoria R10.Opcjonalnie: fazowane krawędzie w kolorach żółtym lub czarnym.

(należy dokupić osobno)Łatwy montaż, przenoszenie i wymiana – moduły i krawędzie łączy się za pomocą zastosowanego systemu zatrzasków.Poszczególne moduły można ze sobą scalać.Mieszanka gumy naturalnej i nitrylowej, dedykowana przeważnie do obszarów, w których stosuje się tłuszcze, oleje i środki chemiczne.zobacz na stronie producenta matę Fatigue-Step.