Mata Modułowa Solid Fatigue-Step Czarny 0.91 M X 0.91 M - Nitryl (100%), ST010001B1 promocja 2024

Cena937.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Coba
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

kolor-coba: czarny, wymiar-coba: 0.91 m x 0.91 m - Nitryl (100%), Wysoce wygodne maty modułowe o zamkniętej strukturze.Maty modułowe o pełnej powierzchni dostępne w dwóch wersjach: 1/ kanon – mieszanka gumy naturalnej i nitrylowej (25%), 2/ nitryl – guma nitrylowa (100%).artykuł wytrzymały na iskry spawalnicze oraz pozostałości gorących substancji.Temperatura robocza od 20°C do +160°C.oporność ogniowa (nitryl): BS EN 13501-1:2007 (Bfl-s1).atrybuty antypoślizgowe EN 13552 (R10).Opcjonalnie: fazowane krawędzie w kolorach żółtym albo czarnym..

Wysoce komfortowe maty modułowe o zamkniętej strukturze zapewniające właściwości antyzmęczeniowe w trakcie długich godzin pracy w pozycji stojącej. Znakomite rozwiązanie w wymagających lokalizacjach i na stanowiskach, gdzie praca odbywa się w systemie zmianowym i czterobrygadowym.

Mata dostosowana do stanowisk jednocześnie suchych jak i wilgotnych, a także zaolejonych. Powierzchnie stanowiskowe można swobodnie wytwarzać ze względu na nietrudne łączenie modułów i krawędzi mat.zaletyMata wytrzymała znikome gorące części procesu produkcyjnego(wiór, iskry, olej).25% zawartość nitrylu gwarantuje powiększoną niepodatność na oleje.cechy przeciwpoślizgowe zgodne z normą EN 13552, kategoria R10.Opcjonalnie: fazowane krawędzie w kolorach żółtym albo czarnym (należy dokupić osobno).Łatwy montaż, przenoszenie, czyszczenie i zamiana – moduły i krawędzie łączy się za pomocą zastosowanego systemu zatrzasków.

Można zespajać z modułami Fatigue-Step i Fatigue-Step Grit Top.przejrzyj na stronie producenta wytrzymałą na olej matę modułową Solid Fatigue-Step.