Mata Modułowa Solid Fatigue-Step Czarny 0.91 M X 0.91 M - Standard (25% Nitryl), ST010001 promocja 2024

Cena354.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Coba
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

kolor-coba: czarny, wymiar-coba: 0.91 m x 0.91 m - kanon (25% Nitryl), Wysoce komfortowe maty modułowe o zamkniętej strukturze.Maty modułowe o pełnej powierzchni przystępne w dwóch wersjach: 1/ standard – mieszanka gumy naturalnej i nitrylowej (25%), 2/ nitryl – guma nitrylowa (100%).produkt oporny na iskry spawalnicze i pozostałości gorących substancji.Temperatura robocza od 20°C do +160°C.niepodatność ogniowa (nitryl): BS EN 13501-1:2007 (Bfl-s1).cechy przeciwpoślizgowe EN 13552 (R10).Opcjonalnie: fazowane krawędzie w kolorach żółtym lub czarnym..

Wysoce wygodne maty modułowe o zamkniętej strukturze gwarantujące atrybuty antyzmęczeniowe podczas długich godzin pracy w pozycji stojącej. Rewelacyjne rozwiązanie w wymagających lokalizacjach i na stanowiskach, gdzie praca odbywa się w systemie zmianowym i czterobrygadowym.

Mata dopasowana do stanowisk równocześnie suchych jak i wilgotnych i zaolejonych. Powierzchnie stanowiskowe można luźno tworzyć ze względu na przystępne łączenie modułów i krawędzi mat.mocne stronyMata oporna znikome gorące części cyklu produkcyjnego(wiór, iskry, olej).25% zawartość nitrylu zagwarantuje zwiększoną oporność na oleje.parametry przeciwpoślizgowe zgodne z normą EN 13552, kategoria R10.Opcjonalnie: fazowane krawędzie w kolorach żółtym lub czarnym (należy dokupić osobno).Łatwy montaż, przenoszenie, czyszczenie i wymiana – moduły i krawędzie łączy się przy pomocy zastosowanego systemu zatrzasków.

Można zespalać z modułami Fatigue-Step i Fatigue-Step Grit Top.przejrzyj na stronie producenta oporną na olej matę modułową Solid Fatigue-Step.