Coba Mata olejoodporna high-duty czarny 0.9 m x 1.5 m - mata standardowa promocja 2024

Cena512.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Coba
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

kolor-coba: czarny, wymiar-coba: 0.9 m x 1.5 m - mata typowa, Gumowa olejoodporna mata o uniwersalnym zaimplementowaniu.Mata wykonana z mieszanki gumy SBR i nitrylowej (30%). – dostępna typowa mata lub w wersji modułowej (szerokość 0,9 m lub 1,5 m i dowolnej długości).

obecność nitrylu powiększa niepodatność na oleje i środki chemiczne.parametry antyzmęczeniowe i antypoślizgowe EN13552 (R10).Otwory drenujące (25 mm) ułatwiają odprowadzanie rozlanych cieczy pod matę.Temperatura robocza: od -10°C do +65°C.wykorzystanie: Stanowiska przed maszynami, ciągi komunikacyjne, kuchnie..

Mata olejoodporna i przeciwpoślizgowa COBA High-Duty - dedykowana do środowiska suchego oraz mokrego o lekkim i średnim obciążeniu i użytkowaniu. Ekonomiczna i uniwersalna mata o szerokim zakresie użytkowania.

polecana do najróżniejszych gałęzi przemysłu w tym dodatkowo do przemysłu spożywczego, cateringu, gastronomii.Mata doskonale nadająca się również jako zewnętrzna mata wejściowa (wycieraczka).zaletyMata tworzona z trwałej, niepodatnej i wytrzymałej gumy NBR.Wypukła powierzchnia zapewnia nadzwyczajne cechy antypoślizgowe.właściwości przeciwpoślizgowe zgodne z normą EN13552 (R10).

Otwory przelotowe umozliwiające wydajny drenaż Zmnieszenie ryzyka podkniecia i ułatwienie luźnego ruchu wózkami dzieki fazowanym krawędziom matyOdporna na warunki atmosferyczne. Może być użytkowana jako mata wejściowa.zobacz na stronie producenta matę COBA High-Duty.