Coba Mata olejoodporna high-duty czarny 0.9 m x 1.5 m - moduł boczny (2 dł./1 kr.) (5060087954394) promocja 2024

Cena512.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Coba
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

kolor-coba: czarny, wymiar-coba: 0.9 m x 1.5 m - moduł boczny (2 dł./1 kr.), Gumowa olejoodporna mata o uniwersalnym zastosowaniu.Mata tworzona z mieszanki gumy SBR i nitrylowej (30%). – dostępna charakterystyczna mata albo w wersji modułowej (szerokość 0,9 m lub 1,5 m i dowolnej długości).

obecność nitrylu zwiększa niepodatność na oleje i środki chemiczne.cechy antyzmęczeniowe i antypoślizgowe EN13552 (R10).Otwory drenujące (25 mm) ułatwiają odprowadzanie rozlanych cieczy pod matę.Temperatura robocza: od -10°C do +65°C.wykorzystanie: Stanowiska przed maszynami, ciągi komunikacyjne, kuchnie..

Mata olejoodporna i antypoślizgowa COBA High-Duty - przeznaczona do środowiska suchego i mokrego o lekkim i średnim obciążeniu i stosowaniu. Ekonomiczna i uniwersalna mata o szerokim zakresie używania.

sugerowana do zróżnicowanych gałęzi przemysłu w tym również do przemysłu spożywczego, cateringu, gastronomii.Mata nadzwyczajnie nadająca się też jako zewnętrzna mata wejściowa (wycieraczka).atutyMata wykonana z trwałej, opornej i wytrzymałej gumy NBR.Wypukła powierzchnia zapewnia idealne atrybuty przeciwpoślizgowe.parametry antypoślizgowe zgodne z normą EN13552 (R10).

Otwory przelotowe umozliwiające sprawny drenaż Zmnieszenie ryzyka podkniecia i ułatwienie luźnego ruchu wózkami dzieki fazowanym krawędziom matyOdporna na warunki atmosferyczne. Może być używana jako mata wejściowa.zobacz na stronie producenta matę COBA High-Duty.