Mata Olejoodporna Coba High-Duty Czarny 0.9 M X 1.5 M - Moduł Boczny (2 Kr./1 Dł.) (5060087954417) promocja 2024

Cena512.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Coba
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

kolor-coba: czarny, wymiar-coba: 0.9 m x 1.5 m - moduł boczny (2 kr./1 dł.), Gumowa olejoodporna mata o uniwersalnym zaimplementowaniu.Mata produkowana z mieszanki gumy SBR i nitrylowej (30%). – dostępna typowa mata lub w wersji modułowej (szerokość 0,9 m albo 1,5 m i dowolnej długości).

obecność nitrylu zwiększa wytrzymałość na oleje i środki chemiczne.cechy antyzmęczeniowe i przeciwpoślizgowe EN13552 (R10).Otwory drenujące (25 mm) usprawniają odprowadzanie rozlanych cieczy pod matę.Temperatura robocza: od -10°C do +65°C.zastosowanie: Stanowiska przed maszynami, ciągi komunikacyjne, kuchnie..

Mata olejoodporna i antypoślizgowa COBA High-Duty - asygnowana do środowiska suchego i mokrego o lekkim i średnim obciążeniu i użytkowaniu. Ekonomiczna i uniwersalna mata o szerokim zakresie użytkowania.

sugerowana do różnych gałęzi przemysłu w tym też do przemysłu spożywczego, cateringu, gastronomii.Mata rewelacyjnie nadająca się jeszcze jako zewnętrzna mata wejściowa (wycieraczka).zaletyMata wyprodukowana z trwałej, opornej i wytrzymałej gumy NBR.Wypukła powierzchnia zapewnia nieprzeciętne właściwości przeciwpoślizgowe.atrybuty przeciwpoślizgowe zgodne z normą EN13552 (R10).

Otwory przelotowe umozliwiające wydajny drenaż Zmnieszenie ryzyka podkniecia i ułatwienie swobodnego ruchu wózkami dzieki fazowanym krawędziom matyOdporna na warunki atmosferyczne. Może być użytkowana jako mata wejściowa.przejrzyj na stronie producenta matę COBA High-Duty.