Mata Olejoodporna Coba High-Duty Czarny 0.9 M X 1.5 M - Moduł Środkowy (2 Kr.) promocja 2024

Cena512.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Coba
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

kolor-coba: czarny, rozmiar-coba: 0.9 m x 1.5 m - moduł środkowy (2 kr.), Gumowa olejoodporna mata o uniwersalnym zastosowaniu.Mata stworzona z mieszanki gumy SBR i nitrylowej (30%). – przystępna charakterystyczna mata lub w wersji modułowej (szerokość 0,9 m lub 1,5 m i dowolnej długości).

występowanie nitrylu rozszerza niepodatność na oleje i środki chemiczne.właściwości antyzmęczeniowe i przeciwpoślizgowe EN13552 (R10).Otwory drenujące (25 mm) upraszczają odprowadzanie rozlanych cieczy pod matę.Temperatura robocza: od -10°C do +65°C.użycie: Stanowiska przed maszynami, ciągi komunikacyjne, kuchnie..

Mata olejoodporna i przeciwpoślizgowa COBA High-Duty - dedykowana do środowiska suchego i mokrego o lekkim i średnim obciążeniu i wykorzystywaniu. Ekonomiczna i uniwersalna mata o szerokim zakresie stosowania.

sugerowana do różnorodnych gałęzi przemysłu w tym na dodatek do przemysłu spożywczego, cateringu, gastronomii.Mata znakomicie nadająca się dodatkowo jako zewnętrzna mata wejściowa (wycieraczka).atutyMata wytworzona z trwałej, niepodatnej i wytrzymałej gumy NBR.Wypukła powierzchnia zagwarantuje świetne właściwości przeciwpoślizgowe.parametry przeciwpoślizgowe zgodne z normą EN13552 (R10).

Otwory przelotowe umozliwiające wydajny drenaż Zmnieszenie ryzyka podkniecia i ułatwienie luźnego ruchu wózkami dzieki fazowanym krawędziom matyOdporna na warunki atmosferyczne. Może być wykorzystywana jako mata wejściowa.przejrzyj na stronie producenta matę COBA High-Duty.