Coba Olejoodporna mata piankowa - orthomat ultimate czarny 0,9 m x metr bieżący promocja 2024

Cena603.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Coba
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

kolor-coba: czarny, rozmiar-coba: 0,9 m x metr bieżący, Mata piankowa odporna na oleje.Antyzmęczeniowa mata podłogowa dedykowana do pracy w środowisku suchym, mokrym, a także zaolejonym. Wewnętrzna, miękka warstwa z pianki PCV gwarantuje wygodę, ogranicza uczucie zmęczenia, redukuje problemy zdrowotne wynikające z pracy w pozycji stojącej.

warstwa zewnętrzna jest odporna na oleje przemysłowe, środki chemiczne i przebicia i rozdarcia.Zalecane środowisko pracy: Suche, wilgotne (oleje, środki chemiczne), swobodne skażenia, praca wielozmianowa - intensywne używanie..

Mata piankowa antyzmęczeniowa otoczona z każdej strony bezprecedensowym materiałem o zmniejszonej palności - PolyNit. Materiał jest oporny na oleje maszynowe i środki chemiczne. Środkowa miękka warstwa maty(pianka PCV) zapewnia wygodę, ogranicza uczucie zmęczenia i redukuje problemy zdrowotne wynikające z pracy w pozycji stojącej.

PolyNit jako zewnętrzna osłona skutecznie broni i w całości uszczelnia wewnętrzną warstwę maty. Jest odporny na przebicia i rozdarcia w przypadku kontaktu z luźnymi zanieczyszczeniami z tworzyw nienaturalnych i z drewnianym i metalowym wiórem.

Wypukła piramidowa powierzchnia zagwarantuje dopełniającą przyczepność, a także powiększa bezpieczeństwo. Fazowane krawędzie obniżają ryzyko potknięcia. Cechy antypoślizgowe: DIN 51130:2010, kat. R11. Temperatura robocza: od 0°C do +55°C.Testy maty Orthomat® Ultimate, przeprowadzone przez COBA, nie wykazały żadnych widocznych oznak korozji lub uszkodzeń w przypadku pełnego zanurzenia w następujących związkach chemicznych: Castrol Alpha SP 320 Industrial Extreme Gear Oil i Pac 89 Phosphoric Acid Cleaner.przejrzyj na stronie producenta matę Orthomat® Ultimate.