Orthomat Diamond Mata Piankowa-Diamentowa Czarny 0,9 M X Metr Bieżący promocja 2024

Cena244.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Coba
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

kolor-coba: czarny, wymiar-coba: 0,9 m x metr bieżący, Mata piankowa-diamentowa na stanowiska suche.Jednowarstwowa, antyzmęczeniowa mata z pianki PCV o zamkniętych komórkach.poprawia komfort pracy, redukuje zmęczenie i problemy zdrowotne wynikające z pracy w pozycji stojącej.

Wypukła powierzchnia o wzorze diamentowym zapewnia nadzwyczajną przyczepność. Cechy antypoślizgowe zgodne z normą DIN 51130.użycie: Linie produkcyjne, stanowiska pakowania, powierzchnie montażowe, stoły warsztatowe..

Jednowarstwowa, antyzmęczeniowa mata z pianki PCV o zamkniętych komórkach. Polepsza komfort pracy, redukuje zmęczenie i problemy zdrowotne wynikające z pracy w pozycji stojącej. Wypukła powierzchnia o wzorze diamentowym zapewnia nadzwyczajną przyczepność.

właściwości antypoślizgowe zgodne z normą DIN 51130. Maty Orthomat® zostały specjalnie zaprojektowane w celu zmniejszenia zmęczenia spowodowanego długofalowym staniem. Te jednowarstwowe i niezwykle wygodne maty są wytworzone w 100% z pianki PVC, co zapewnia odpowiednią amortyzację i poprawne wsparcie stóp.

dodatkowo dzięki swym specjalnym właściwościom pobudzają krążenie. Namawiamy do zaznajomienia się z szerokim wyborem produktów Orthomat® w celu znalezienia świetnej maty antyzmęczeniowej optymalnej dla środowiska Państwa pracy.zobacz na stronie producenta matę Orthomat® Diamond