Orthomat Premium Mata Piankowa-Kamyczkowa Czarny 0,9 M X Metr Bieżący, FF010003C promocja 2024

Cena464.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Coba
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

kolor-coba: czarny, wymiar-coba: 0,9 m x metr bieżący, Wyjątkowo wytrzymała mata antyzmęczeniowaMata antyzmęczeniowa Orthomat Premium dedykowana do stanowisk suchych o lekkim i średnim obciążeniu stosowania.

dedykowana do stanowisk o wymagających lokalizacjach, gdzie praca odbywa się w systemie zmianowym, czterobrygadowym. Mata gwarantuje równowagę i podparcie dla stóp pobudzając krążenie krwi, a tym samym zmniejsza obciążenie nóg i pleców.Przykładowe użycie: Linie produkcyjne, powierzchnie montażowe, stoły warsztatowe, stanowiska: pakowania, przemysłowe, sklepowe(kasy w handlu detalicznym) i hotelowe..

Dwuwarstwowa budowa maty gwarantuje wysoki komfort i doskonałą wytrzymałość. Teksturowana górna powierzchnia o wysokiej gęstości jest wytrzymała na ścieranie i rozerwanie. Dolna powłoka o niskiej gęstości zapewnia wysoki stopień amortyzacji.Obie warstwy wpływają na wyjątkowe parametry poręczne.

Mata ulepsza komfort pracy, redukuje zmęczenie i problemy zdrowotne wynikające z pracy w pozycji stojącej. Szczególnie korzystne rozwiązanie w wymagających lokalizacjach i na stanowiskach, gdzie odbywa się praca w systemie zmianowym i czterobrygadowym.Temperatura robocza: od -10°C do +60°C.

szczególnie dobra izolacja od zimnej podłogi.przejrzyj na stronie producenta matę antyzmęczeniową Orthomat® Premium.