Orthomat Premium Mata Piankowa-Kamyczkowa Czarny 1,2 M X Metr Bieżący promocja 2024

Cena498.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Coba
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

kolor-coba: czarny, wymiar-coba: 1,2 m x metr bieżący, Wyjątkowo wytrzymała mata antyzmęczeniowaMata antyzmęczeniowa Orthomat Premium asygnowana do stanowisk suchych o lekkim i średnim obciążeniu użytkowania.

przeznaczona do stanowisk o wymagających lokalizacjach, gdzie praca odbywa się w systemie zmianowym, czterobrygadowym. Mata zagwarantuje równowagę i podparcie dla stóp pobudzając krążenie krwi, a tym samym ogranicza obciążenie nóg i pleców.Przykładowe zastosowanie: Linie produkcyjne, powierzchnie montażowe, stoły warsztatowe, stanowiska: pakowania, przemysłowe, sklepowe(kasy w handlu detalicznym) i hotelowe..

Dwuwarstwowa kompozycja maty gwarantuje wysoki komfort i świetną odporność. Teksturowana górna powierzchnia o wysokiej gęstości jest oporna na ścieranie i rozerwanie. Dolna warstwa o niskiej gęstości zapewnia wysoki stopień amortyzacji.Obie warstwy wpływają na wyjątkowe właściwości ergonomiczne.

Mata polepsza komfort pracy, redukuje zmęczenie i problemy zdrowotne wynikające z pracy w pozycji stojącej. Niezwykle dobre rozwiązanie w wymagających lokalizacjach i na stanowiskach, gdzie odbywa się praca w systemie zmianowym i czterobrygadowym.Temperatura robocza: od -10°C do +60°C.

szczególnie dobra izolacja od zimnej podłogi.zobacz na stronie producenta matę antyzmęczeniową Orthomat® Premium.