Paletopojemnik Ibc 600 Standard (Non Un) Polietylenowa 150 80 Wymienny promocja 2023

Cena1286.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, pokrywa NW: 150, zawór: 80 wymienny, Gwarancja pewnej logistyki: Paletopojemnik IBC standard 600 l jest opakowaniem o wielostronnym zastosowaniu, które może być użyte w transporcie płynnych materiałów niesklasyfikowanych jako towar niebezpieczny.Paletopojemnik w pełni dopasowany dla branży spożywczej.

Jest wyjałowiony, nadaje się do przechowywania wody pitnej, oleju jadalnego, mleka itp.. Kontener IBC kanon to praktyczny paletopojemnik stworzony z myślą o bezpiecznym transporcie substancji ciekłych.

zalety:odpowiedni do transportu wózkiem widłowymKorzystna wielkość dla cieczy o krótkim okresie trwałościŁatwe napełnianie i szczególnie dobre opróżnianieWielokrotne zastosowanie - możliwość regeneracjiKOMPAKTOWYPojemność 600 litrówIdealne zastosowanie przestrzeni ładunkowejPiętrowanie warstwoweEKONOMICZNYŁatwe czyszczenieSzybkie i proste opróżnianieZredukowane czasowo procesy ładowaniaNie jest potrzebny dodatkowy sprzętBEZPIECZNYŁatwa obsługa (wózek widłowy, wózek paletowy)certyfikatyŁatwe zabezpieczenie ładunkuBRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł napojówPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka