Werit Paletopojemnik ibc 600 standard (non un) polietylenowa 225 80 stały promocja 2023

Cena1286.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, pokrywa NW: 225, zawór: 80 stały, Gwarancja pewnej logistyki: Paletopojemnik IBC standard 600 l jest opakowaniem o wielostronnym zaimplementowaniu, które może być użyte w transporcie płynnych tworzyw niesklasyfikowanych jako towar niebezpieczny.Paletopojemnik w pełni przypasowany dla branży spożywczej.

Jest wyjałowiony, nadaje się do przechowywania wody pitnej, oleju jadalnego, mleka itp.. Kontener IBC kanon to funkcjonalny paletopojemnik produkowany z myślą o bezpiecznym transporcie substancji ciekłych.

mocne strony:trafny do transportu wózkiem widłowymKorzystna wielkość dla cieczy o krótkim okresie trwałościŁatwe napełnianie i wyjątkowo prawidłowe opróżnianieWielokrotne zastosowanie - możliwość regeneracjiKOMPAKTOWYPojemność 600 litrówIdealne zastosowanie przestrzeni ładunkowejPiętrowanie warstwoweEKONOMICZNYŁatwe czyszczenieSzybkie i proste opróżnianieZredukowane czasowo procesy ładowaniaNie jest konieczny dodatkowy sprzętBEZPIECZNYŁatwa obsługa (wózek widłowy, wózek paletowy)certyfikatyŁatwe zabezpieczenie ładunkuBRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł napojówPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka