Podstawa z nogami WCn 321 W promocja 2020

Cena99498.39
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie mebleteo.pl

Parametry

Producent:Malow
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

CTOUCH to towar holenderskiego producenta innowacyjnych monitorów interaktywnych najwyższej jakości. Monitory tej firmy zezwalają na organizację doskonałego stanowiska do nauki, pracy i rozrywki. Zostały one zaprojektowane według innowacyjnych standardów i wzorów, posiadają wysoką jakość obrazu oraz zostały wyposażone w inteligentne rozwiązania dotykowe. W każdym w nich klient może zobaczyć dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół równocześnie od strony zaimplementowanych technice jak i designu.

CTOUCH Leddura xts 98 ma rozwiązanie all-in-one, które zostało wytworzone żeby wspomóc kreatywność i powiększyć zaangażowanie uczestników zajęć szkolnych albo spotkań biznesowych. Ekran zaopatrzony jest w 20-punktową technikę dotyku Surface Light Wave, która została zaimplementowana z myślą o pracy grupowej i wygodnym korzystaniu z gestów w systemach Windows 8.1, 10, a także Android.

zastosowany system Android umożliwia korzystanie z możliwości monitora interaktywnego choćby w sytuacji, gdy w pobliżu nie ma żadnego komputera. Moduł umożliwia bezproblemową obsługę materiałów w wysokich rozdzielczościach, np. UHD albo 4K. Wyświetlacz ponadto system nagłośnieniowy, który obejmuje 2 wysokiej klasy głośniki o mocy 12 W RMS każdy.

linię Leddura XTS akcentuje na dodatek niesamowicie szczegółowy i płynny obraz dostępny dzięki matrycy o rozdzielczości UHD (3840 x 2160), która działa w częstotliwości 60 Hz. Dodatkowo, ma specjalne złącze EZ Slot, które pozwala rozbudowywać monitor np. O asygnowany panel głośnikowy, pisak elektroniczny, dopełniające porty czy router wi-fi. Serię Leddura XTS wspiera także standard OPS, który pozwoli na integrację monitora z dedykowanym komputerem PC.

Najwyższa jakość wykonania CTOUCH potwierdzona jest aż 3-letnią gwarancją producenta, którą można przedłużyć nawet do 7-lat!

dostępne rozmiary w ramach kolekcji Leddura xts to 75" oraz 98".

Wszystkie monitory CTOUCH dostarczane są z oprogramowaniem RM Easiteach w języku polskim. Oprogramowanie to zostało wykonane z myślą o edukacji i niesie ze sobą pakiet m. In. Ponad 4.500 tworzyw w bazie, bank widżetów i przekształcanie tekstu na mowę.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.

zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu