Przenośna rampa podjazdowa dla niepełnosprawnych alligator df (2-walizki) marki Mobilex promocja 2024

Cena1990.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:Mobilex
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

przenośna rampa aluminiowa dla osób niepełnosprawnych ALLIGATOR DF (2-walizki) Nasze rampy są trwałe i lekkie, a rozłożenie ich nie zajmuje więcej aniżeli 30 sekund. Po złożeniu nie są obszerniejsze i bardziej nieporęczne od zwykłej walizki, a dzięki zamontowanemu uchwytowi przenosi się je z łatwością i szybko. Nawierzchnia rampy wytwarzana jest z przeciwpoślizgowego materiału. Spora paleta rozmiarów gwarantuje pokonanie stromizn – od najniższych krawężników, aż po 6-stopniowe schody. Z naszą rampą pokonasz każdy próg.
OPIS: Odkryj wygodę i niezależność dzięki naszym podjazdom dla osób niepełnosprawnych. Wytwarzane z wysokiej jakości, lekkich materiałów, nasze podjazdy zapewniają bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. Ich specyficzna budowa zezwala na szybką i prostą instalację, sprawiając, iż są perfekcyjnym rozwiązaniem jednocześnie dla domów prywatnych, jak i miejsc publicznych.
Nasze podjazdy do wózka inwalidzkiego są projektowane z myślą o różnorakości potrzeb naszych klientów. Oferujemy szeroki dobór długości i szerokości,zbratać się do rozmaitych rodzajów schodów i przeszkód. Co więcej, nasze rampy podjazdowe składane charakteryzują się łatwością transportu i przechowywania. Możesz je łatwo złożyć i wziąć ze sobą, co jest stanowczo przydatne podczas podróży czy wizyt u rodziny i przyjaciół.
Najazdy dla niepełnosprawnych to nie tylko wygoda, ale i niezależność. Dzięki nim osoby z ograniczeniami ruchowymi mogą swobodnie przemieszczać się w swym otoczeniu, powiększając ich komfort życia. Ponadto, mnóstwo z naszych produktów kwalifikuje się do dofinansowania do podjazdów dla niepełnosprawnych. Zapewniamy wsparcie w uzyskaniu dofinansowania, proponując kompleksową pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów. To genialna okazja, aby zminimalizować koszty zakupu i instalacji podjazdów, równocześnie ulepszając jakość życia osób z niepełnosprawnościami.
artykuł jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją stosowania albo etykietą. Producentem tego typu maszyn jest firma MOBILEX