Przenośna rampa podjazdowa dla niepełnosprawnych alligator sc (żebrowana) marki Mobilex promocja 2024

Cena749.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:Mobilex
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

mobilna rampa aluminiowa dla osób niepełnosprawnych ALLIGATOR SC (żebrowana) Rampy żebrowane są nową wersją od lat znanych Państwu ramp podjazdowych z naszej oferty. Posiadają nową powierzchnię podjazdową – żebrowaną co daje jeszcze pokaźniejszy komfort w użytkowaniu i przeważnie w konserwacji. Składane są w pojedynczą walizkę oraz dostępne są w kilku długościach:
  • 76 cm x 45 cm,
  • 76 cm x 60 cm,
  • 77 cm x 90 cm,
  • 77 cm x 120 cm,
  • 77 cm x 150 cm,
  • 77 cm x 180 cm.

proponujemy podjazdy dla osób niepełnosprawnych i podjazdy do wózka inwalidzkiego, które są nie tylko funkcjonalne, lecz i bezawaryjne w powszednim wykorzystywaniu. Nasze podjazdy dla niepełnosprawnych zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie stosowania, co czyni je rewelacyjnym rozwiązaniem zarówno dla osób prywatnych, jak i instytucji. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów i technice, nasze rampy znamionują się wyjątkową trwałością, a także odpornością na warunki atmosferyczne, co zagwarantuje ich długą żywotność.
Nasze rampy podjazdowe składane są wyjątkowo łatwe w konstrukcji i demontażu, co czyni je wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują mobilnego i rozciągliwego rozwiązania. Rampy te dzięki swojej konstrukcji żebrowanej zapewniają bezpieczne i stabilne podjazdy, minimalizując ryzyko poślizgu. To rewelacyjna opcja dla tych, którzy szukają wytrzymałych i bezawaryjnych najazdów dla niepełnosprawnych. Nasze produkty łączą w sobie funkcjonalność i estetykę, co sprawia,perfekcyjnie komponują się z każdym otoczeniem.
Ważną informacją dla naszych klientów jest to, że istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do ramp dla niepełnosprawnych. Dzięki czemu nasze rozwiązania są jeszcze bardziej przystępne dla wszystkich, którzy ich potrzebują. Nakłaniamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych programów dofinansowania i sposobów ich uzyskania.
produkt jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją wykorzystywania lub etykietą. Producentem tego typu maszyn jest firma MOBILEX