Seco Regał kratowy z drutu stalowego, chromowany,nośność półki 150 kg, szer. x gł. 910 x 460 mm promocja 2019

Cena930.69
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mercateo Polska

Parametry

Producent:SECO
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

Regał kratowy z drutu stalowego, chromowany, nośność półki 150 kg, szer. X gł. 910 x 460 mm, regał dodatkowy, wys. 1880 mm, 5 półek.

Profesjonalna jakość, spełniająca najwyższe oczekiwania - zawsze błyszczące, proste w pielęgnacji, za każdym razem z możliwością wglądu z każdej strony. Bez efektu memory przy krótkotrwałym, dużym obciążeniu dzięki wykonaniu półek z drutu stalowego. Wytrzymałe na uderzenia i zarysowania, odporne na oleje, tłuszcze, a także mnóstwo kwasów i zasad. Możliwość nieskończonej rozbudowy, odpowiednie również do dzielenia pomieszczeń oraz do niebanalnej prezentacji towarów. Uniwersalny system regałowy.

słuszne użycie powierzchni przez budowę regałów dodatkowych lub narożnych za pomocą haków w profilu ''S''. Po 2 haki w kształcie ''S'' na półkę w zestawie regałów dodatkowych, a także półek dodatkowych. Przy wykorzystywaniu haków w profilu ''S'' nośność półki ulega zmniejszeniu do 100 kg. Montowany bez zastosowania narzędzi i uniwersalny - zastosowanie w pomieszczeniach magazynowych, archiwach, biurach, sklepach. Młotek gumowy konieczny wyłącznie do mocowania śrub regulujących. Ruchomy dzięki bezśladowym rolkom skrętnym z PVC na łożyskach kulkowych. Rolki skrętne z PVC są dostępne z blokadą albo bez (patrz wyposażenie dodatkowe). Rolki skrętne z PVC powiększają wys. Regału o 170 mm. Półki kratowe Regulacja wysokości w dokładnym rastrze 25 mm, potrójne niklowanie i chromianowanie. Słupek regałowy, Ø 25 mm 2 komponenty - nieskomplikowany montaż poprzez wkręcenie. Potrójne niklowanie i chromianowanie. Z kołpakami zamykającymi, a także śrubami do regulacji w celu wyrównania nierówności podłoża do 20 mm. Słupki 2 regałów można bratać przy pomocy klamer łączących (wyposażenie dodatkowe: klamry łączące do słupków). Dzięki temu powstaje odstęp pomiędzy regałami rzędu 15 mm. Półki kratowe z drutu stalowego o grub. 4,7 mm.

Uwaga Jeżeli wysokość regału wynosi więcej niż 5-krotność jego głębokości, należy zabezpieczyć regał przed przechyleniem odpowiednimi mocowaniami podłogowymi i ściennymi. Słupki regałowe powodują,obniża się szerokość i głębokość wsunięcia półek każdorazowo o 25 mm na słupek.

Wartości dotyczące nośności obowiązują przy równomiernym rozłożeniu obciążenia. Uzupełniające półki można zainstalować przy zachowaniu maks. Obciążeń przęsła albo maks. Nośności rolek skrętnych.