Regał kratowy z drutu stalowego, chromowany,nośność półki 250 kg, szer. x gł. 910 x 460 mm promocja 2019

Cena827.75
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mercateo Polska

Parametry

Producent:SECO
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

Regał kratowy z drutu stalowego, chromowany, nośność półki 250 kg, szer. X gł. 910 x 460 mm, regał podstawowy, wys. 1370 mm, 4 półki.

Profesjonalna jakość, spełniająca najwyższe oczekiwania - za każdym razem błyszczące, nietrudne w pielęgnacji, zawsze z możliwością wglądu z każdej strony. Bez efektu memory przy krótkotrwałym, pokaźnym obciążeniu dzięki wykonaniu półek z drutu stalowego. Niepodatne na uderzenia i zarysowania, odporne na oleje, tłuszcze oraz sporo kwasów i zasad. Możliwość nieskończonej rozbudowy, adekwatne jeszcze do dzielenia pomieszczeń oraz do ciekawej prezentacji towarów. Uniwersalny system regałowy.

słuszne wykorzystanie powierzchni poprzez budowę regałów dodatkowych lub narożnych za pomocą haków w kształcie ''S''. Po 2 haki w profilu ''S'' na półkę w pakiecie regałów dodatkowych oraz półek dodatkowych. Przy stosowaniu haków w kształcie ''S'' nośność półki ulega zmniejszeniu do 100 kg. Montowany bez wykorzystania narzędzi i uniwersalny - wykorzystanie w pomieszczeniach magazynowych, archiwach, biurach, sklepach. Młotek gumowy konieczny wyłącznie do mocowania śrub regulujących. Ruchomy dzięki bezśladowym rolkom skrętnym z PVC na łożyskach kulkowych. Rolki skrętne z PVC są dostępne z blokadą lub bez (patrz wyposażenie dopełniające). Rolki skrętne z PVC powiększają wys. Regału o 170 mm. Półki kratowe Regulacja wysokości w skrupulatnym rastrze 25 mm, potrójne niklowanie i chromianowanie. Słupek regałowy, Ø 25 mm 2 komponenty - prosty montaż poprzez wkręcenie. Potrójne niklowanie i chromianowanie. Z kołpakami zamykającymi i śrubami do regulacji w celu wyrównania nierówności podłoża do 20 mm. Słupki 2 regałów można dopasowywać za pomocą klamer łączących (wyposażenie dopełniające: klamry łączące do słupków). Dzięki temu powstaje odstęp między regałami rzędu 15 mm. Półki kratowe z drutu stalowego o grub. 6,2 mm.

Uwaga Jeżeli wysokość regału wynosi więcej niż 5-krotność jego głębokości, należy zabezpieczyć regał przed przechyleniem odpowiednimi mocowaniami podłogowymi i ściennymi. Słupki regałowe sprawiają,zmniejsza się szerokość i głębokość wsunięcia półek każdorazowo o 25 mm na słupek.

Wartości dotyczące nośności obowiązują przy równomiernym rozłożeniu obciążenia. Uzupełniające półki można zainstalować przy zachowaniu maks. Obciążeń przęsła albo maks. Nośności rolek skrętnych.