Seco Regał kratowy z drutu stalowego, chromowany,nośność półki 250 kg, szer. x gł. 910 x 610 mm promocja 2019

Cena911.01
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mercateo Polska

Parametry

Producent:SECO
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

Regał kratowy z drutu stalowego, chromowany, nośność półki 250 kg, szer. X gł. 910 x 610 mm, regał dodatkowy, wys. 1370 mm, 4 półki.

Profesjonalna jakość, spełniająca najwyższe wymogi - zawsze błyszczące, łatwe w pielęgnacji, za każdym razem z możliwością wglądu z każdej strony. Bez efektu memory przy krótkotrwałym, znacznym obciążeniu dzięki wykonaniu półek z drutu stalowego. Odporne na uderzenia i zarysowania, oporne na oleje, tłuszcze i mnóstwo kwasów i zasad. Możliwość nieskończonej rozbudowy, trafne ponadto do dzielenia pomieszczeń, a także do interesującej prezentacji towarów. Uniwersalny system regałowy.

stosowne zastosowanie powierzchni przez budowę regałów dodatkowych lub narożnych za pomocą haków w kształcie ''S''. Po 2 haki w kształcie ''S'' na półkę w komplecie regałów dodatkowych oraz półek dodatkowych. Przy wykorzystywaniu haków w kształcie ''S'' nośność półki ulega zmniejszeniu do 100 kg. Montowany bez zastosowania narzędzi i uniwersalny - zastosowanie w pomieszczeniach magazynowych, archiwach, biurach, sklepach. Młotek gumowy niezbędny wyłącznie do mocowania śrub regulujących. Ruchomy dzięki bezśladowym rolkom skrętnym z PVC na łożyskach kulkowych. Rolki skrętne z PVC są przystępne z blokadą albo bez (patrz wyposażenie dopełniające). Rolki skrętne z PVC rozszerzają wys. Regału o 170 mm. Półki kratowe Regulacja wysokości w skrupulatnym rastrze 25 mm, potrójne niklowanie i chromianowanie. Słupek regałowy, Ø 25 mm 2 komponenty - przystępny montaż przez wkręcenie. Potrójne niklowanie i chromianowanie. Z kołpakami zamykającymi, a także śrubami do regulacji w celu wyrównania nierówności podłoża do 20 mm. Słupki 2 regałów można jednoczyć za pomocą klamer łączących (wyposażenie uzupełniające: klamry łączące do słupków). Dzięki czemu powstaje odstęp pomiędzy regałami rzędu 15 mm. Półki kratowe z drutu stalowego o grub. 6,2 mm.

Uwaga Jeżeli wysokość regału wynosi więcej niż 5-krotność jego głębokości, należy zabezpieczyć regał przed przechyleniem odpowiednimi mocowaniami podłogowymi i ściennymi. Słupki regałowe sprawiają,zniża się szerokość i głębokość wsunięcia półek każdorazowo o 25 mm na słupek.

Wartości dotyczące nośności obowiązują przy równomiernym rozłożeniu obciążenia. Dodatkowe półki można zainstalować przy zachowaniu maks. Obciążeń przęsła lub maks. Nośności rolek skrętnych.