Schodołaz gąsienicowy dla niepełnosprawnych (jolly 130 standard) marki Tgr promocja 2024

Cena12990.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:TGR
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

Schodołaz gąsienicowy dla osób niepełnosprawnych Jolly 130 standardSKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA SCHODOŁAZ OSOBOWY do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH)Transport osób niepełnosprawnych po schodach TGR 130 Jolly kanon genialnie poradzą sobie choćby w wąskich przestrzeniach i w ciasnych klatkach schodowych. Ten schodołaz gąsienicowy dla osób niepełnosprawnych pozwala pokonać zakręty pod kątem prostym oraz pełnym. Kompozycja ta może poszczycić się taką zwrotnością na spocznikach o rozmiarach 97 na 97cm. Schodołaz gąsienicowy TGR 130 Jolly to zwykle połączenie komfortu, niesamowitej poręczności produktywności w pokonywaniu barier architektonicznych.
Schodołaz z podpięciem do wózka Tak jak i w innych modelach, tak tutaj producent czyl producent TGR, miała na uwadze najczęściej bezpieczeństwo podczas transportu osób niepełnosprawnych po schodach, a także ich komfort. To właśnie z myślą o wygodzie, a także bezpieczeństwie ten schodołaz osobowy został wyposażony w wyjątkowo pojemny akumulator, który jest przymocowany do urządzenia na stałe. Bateria pozwala na pokonanie do 50 pięter po jednym naładowaniu.
Tani schodołaz do wózków inwalidzkich Przemyślana konstrukcja zezwala na prosty montaż, a także demontaż TGR 130. Bez trudu umieścisz ten schodołaz z wózkiem w bagażniku twojego auta, aby przetransportować go w inne miejsce. TGR 130 Jolly został stworzony z składników najwyższej jakości, znamionujących się trwałością, a także wytrzymałością. Ten schodołaz gąsienicowy może poszczycić się udźwigiem do 130 kg, który odpowiada wadze osoby transportowanej wraz z wózkiem inwalidzkim. Z drugiej strony, urządzenie jest lekkie, biorąc pod uwagę osiągane wyniki. Ten schodołaz do wózków inwalidzkich waży zaledwie 52 kilogramy.
Najmniejszy przenośny transporter schodowy na rynku Jest to jeden z mniejszych oraz najszczególniej przenośnych schodołazów, przystępnych obecnie na rynku. Za bezpieczeństwo odpowiada negatywny hamulec elektromagnetyczny 12 V, rączki pokryte antypoślizgowym materiałem, przycisk stop oraz pasy bezpieczeństwa. Te wszystkie właściwości tego urządzenia sprawiają, iż jego użytkowanie jest niesamowicie przystępne, bezpieczne i niewymagające wysiłku fizycznego osoby pomagającej. Maszyna wyposażona jest w silnik elektryczny pomocy 12 V - 160 W DC – schodołaz gąsienicowy osobowy pokona do 24 poziomów w ciągu minuty.
ZASTOWOWANIA SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCH ELEKTRYCZNYCH (zobacz więcej)
artykuł jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania albo etykietą. Producentem tego typu maszyn jest producent firma TGR S.R.L., której dystrybutorem w Polsce jest Arial Piotr Karwalski