Schodołaz osobowy kroczący krzesełkowy (LG 2020 130kg udźwigu) promocja 2022

Cena14900.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:Antano
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

Schodołaz kroczący krzesełkowy dla osób niepełnosprawnych LG 2020 (130 kg udźwigu) SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA SCHODOŁAZ OSOBOWY do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH)
Schodołaz osobowy kroczący krzesełkowy producenta Antano Group jest jednym z flagowych produktów marki. Stanowi przykład wysokiej dbałości o szczegół,przeważnie niewątpliwej funkcjonalności, jaka staje się kluczowa, gdy bierzemy pod uwagę poruszanie się osób o ograniczonej mobilności.
Schodołazy pokonują bariery architektoniczne
Schodołaz osobowy kroczący krzesełkowy został zaprojektowany przede wszystkim dla osób starszych, a więc seniorów, którzy w wyniku doskwierających im dolegliwości, nie mogą już w oczekiwany sposób poruszać się po schodach. Urządzenie genialnie im to ułatwi, ponieważ może być wykorzystywane równocześnie w otoczeniu domowym, jak i miejskim. W miastach wciąż trudno jest o ułatwienia architektoniczne dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Muszą się oni borykać z tzw. Barierami architektonicznymi, jakie mimo starań ustawodawców, nie są przestrzegane. Dlatego również schodołaz kroczący krzesełkowy LG 2020 zapewnia bezproblemowe poruszanie się wszędzie tam, gdzie napotykamy na schody kręte czy tradycyjne. Urządzenie zostało zaopatrzone w wyjątkowo pojemny akumulator, umożliwiając bezustanne działanie choćby po przebyciu kilkuset schodów. Nie odmówi więc posłuszeństwa, jeśli okaże się to pilne i konieczne.

Wygląd i estetyka schodołazu LG 2020
Na uwagę zasługuje także jakość wykonania schodołazu, jego wysoka estetyka, która znamionuje włoską firmę Antano. Już nie raz udowodniła ona,wyprodukowane przez nią urządzenia należą do trwałych, bezpiecznych, a także odznaczają się także niebywałymi walorami estetycznymi. To dlatego są tak niejednokrotnie nabywane jednocześnie przez klientów prywatnych, jak i biznesowych, np. Biura architektoniczne. Schodołaz posiada szereg użytecznych rozwiązań technicznych, jak dostosowywane podnóżki i zagłówki, tylne koło podporowe, które zezwala na niedługi odpoczynek operatora w trakcie obsługi urządzenia. Daje możliwość także przystosować tryb pracy, czyli wspinania po schodach. Zapewnia więc niebanalne i komfortowe rozwiązania jego wykorzystywania, stawiając go w ścisłej czołówce schodołazów na rynku.
ZASTOWOWANIE SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCH ELEKTRYCZNYCH (sprawdź więcej)