Schodołaz osobowy kroczący krzesełkowy (LG 2020 160kg udźwigu) promocja 2019

Cena16900.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:Antano
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

Schodołaz kroczący krzesełkowy dla osób niepełnosprawnych LG 2020 (160kg udźwigu) SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA SCHODOŁAZ OSOBOWY do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH)
Schodołaz krzesełkowy LG 2020 wiodącej na rynku marki Antano Group, to urządzenie spełniające wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów. Są nimi z zasady osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich czy podpierające się laską. Schodołaz kroczący LG 2020 nabywają także seniorzy, którzy z racji wieku i dolegliwości nie mogą już pokonywać schodów o własnych siłach. Mogą być one wykorzystywane jednocześnie w otoczeniu miejskim, jak i w prywatnych domach. Kupowane są także do ośrodków zajmujących się opieką nad seniorami.
Schodołaz kroczący LG 2020
W szerokiej ofercie marki Antanto schodołaz kroczący LG 2020 zajmuje swe istotne miejsce, ponieważ jest istotnie praktyczny, zwrotny i stabilny, gwarantujący bezpieczeństwo. Co ważne, odznacza się także niewielką wagą, mimo dużych możliwości udźwigu, ponieważ jego nośność to aż 160 kilogramów. Należy więc do modeli, które bardzo prawidłowo sprzedają się na rynku. Wszystkie schodołazy są wyposażane w akumulatory przewidziane na 4-7 lat bezproblemowego używania, co jest sercem każdego tego typu urządzenia. Pracują bez przerwy pokonując kilkadziesiąt pięter dziennie.

Schodołaz osobowy LG 2020 – użycie
Schodołazy LG Antano z pewnością zasługują na perfekcyjne recenzje ze względu na szereg praktycznych, ale też estetycznych walorów. Wszystkie produkty tej włoskiej producenta, jak sprzęt rehabilitacyjny, łóżka, materace czy akcesoria do łazienki, został nadzwyczajnie przemyślany, stąd cechuje się oczekiwaną funkcjonalnością. Spełnia wszystkie potrzeby osób o ograniczonej ruchliwości i możliwościach poruszania się. Schodołazy LG Antano sprawdzają się więc w otoczeniu miejskim, gdzie pozwalają pokonać schody, ale także w domach i mieszkaniach. Ich obsługa nie sprawia żadnych problemów opiekunom oraz operatorom, a co najważniejsze, nie zmusza ich do wykorzystywania obfitej siły czy pokaźniejszego zaangażowania w trakcie sterowania urządzeniem. Schodołaz kroczący krzesełkowy LG 2020 jest więc pojazdem do szerokiego stosowania.
ZASTOWOWANIE SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCH ELEKTRYCZNYCH (zobacz więcej)