Makeup Revolution, I Heart Makeup Palette. Zestaw cieni do powiek Chocolate and Peaches, 22g - Makeup Revolution, 5029066093776 promocja 2022

Cena38.95
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:MAKEUP REVOLUTION
Kategoria:Pozostały makijaż oczu

Opis

zupełnie nowa firma kosmetyków, która zaistniała raptem w marcu 2014 roku w Nowym Yorku. Według oficjalnych obietnic obejmuje ona produkty jednocześnie w niskich kategoriach cen i w najwyższej jakości dla profesjonalistów.

Mimo wszystko głównym niekłamanym adresatem Makeup Revolution London są młode kobiety, od nastolatek wzwyż, które z fascynacją śledzą nowości na rynku kosmetyków i nie stronią przed eksperymentami choćby na własnej skórze...

bardzo z myślą o tych najmłodszych w ofercie są artykuły o designie radosnym, czasem słodkim jak malowane na marginesie szkolnych zeszytów serduszka. Niedługo po tym, jak produkty Makeup Revolution London pojawiły się na rynku, zaczął się skomplikowany okres testów ich i recenzji na bezkompromisowych wellness-blogach.

Po roku czasu okazuje się, że ta młoda dynamiczna marka zyskała przeważająco pozytywne opinie. Zwykle podkreślano dobry stosunek jakości do interesującej ceny. Asortyment obejmuje kosmetyki do pielęgnacji oczu, ust, skóry twarzy, a także klasycznie lakiery do paznokci.

Do bestsellerów należą palety z cieniami do powiek, dodajmy, iż w istocie w wyjątkowo dostępnych cenach. Powszechnie chwalone są one za absolutnie atrakcyjne i przekonywujące zestawy cieni, tak, że obok siebie wynajdziemy cienie z perłowym połyskiem oraz te matowe.

To znaczy, iż zwartość każdej palety jest na tyle zróżnicowana, by móc przy jej pomocy kreować makijaż na wzór tych mistrzowskich. Palety o wyborze cieni od 10 wzwyż są dostępne w kolorach cielistych – nude, np.

„Iconic Elements" i w bardziej odważnych kompletach kolorystycznych, np. „Romantic Smoked". „I ♥ Make Up" to seria produktów ze wszystkich szpalt, spomiędzy których paleta „I ♥ Make Up Naked Chocolate" uwydatnia się swoim dość nietypowym designem przypominającym tabliczkę białej czekolady i mieści ciekawy pakiet ciepłych odcieni czekoladowych, kakaowych i o barwie kawy z mlekiem.