Nils extreme Hamulec khl0320 (5907695537147) promocja 2020

jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:NILS EXTREME
Kategoria:Pozostały skating

Opis

prezentujemy talerze obciążeniowe TOH firmy HMS, asygnowane na gryf olimpijski.tworzone zostały z wytrzymałej stali. Warstwa zewnętrzna to guma, która nie tylko jest nieskomplikowana w czyszczeniu to ponadto nadzwyczajnie amortyzuje uderzenia, dzięki czemu broni podłoże przed uszkodzeniem i wygłusza upadek.Perfekcja wykonania nie tylko pozwala docenić walory estetyczne talerzy TOHdodatkowo powoduje, że ich ergonomia jest na najwyższym możliwym poziomie.

Trzy uchwyty w każdym, choćby najmniejszym talerzu umożliwiają szybką i komfortową zmianę obciążenia. Ponadto bez przeszkód można ich wykorzystać jako alternatywy dla hantli.Każdy zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest bezpieczeństwo w trakcie wykonywania treningu a zwłaszcza treningu siłowego.

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu i ochrony przed wypadkiem powinniśmy stosować sprzętu oraz obciążenia idealnie wyprodukowanego z materiałów najwyższej jakości. Naprzeciw wszystkim powyższym wymaganiom wychodzi firma HMS ze swoimi talerzami TOH.Talerze TOH HMS są wygodne, bezpieczne i atrakcyjne widocznie.

Nie pozostaje nic innego jak tylko zacząć trening.SpecyfikacjaMateriał: stal pokryta gumąUchwyty ułatwiające przenoszenieWaga: 15 kgŚrednica wewnętrzna: 51 mmŚrednica zewnętrzna: 405 mmGrubość: 42 mmUwagi:Gwarancja 24 miesiące...