Nils extreme Hamulec khl1015a promocja 2020

jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:NILS EXTREME
Kategoria:Pozostały skating

Opis

demonstrujemy talerze obciążeniowe TOX producenta HMS, przeznaczone na gryf olimpijski.tworzone zostały z wytrzymałej stali. Powłoka zewnętrzna to guma, która nie tylko jest nieskomplikowana w czyszczeniu to ponadto wspaniale amortyzuje uderzenia, dzięki czemu broni podłoże przed uszkodzeniem i wygłusza upadek.Perfekcja wykonania nie tylko pozwala docenić walory estetyczne talerzy TOXdodatkowo powoduje, iż ich ergonomia jest na najwyższym możliwym poziomie.

Trzy uchwyty w sytuacji wyższych wagowo talerzy, a idealnie dopasowana średnica wagowo niższych modeli pozwala na szybką i wygodną zmianę obciążenia. W dodatku bez przeszkód można ich wykorzystać jako alternatywy dla hantli.Każdy zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest bezpieczeństwo w trakcie realizowania treningu a zwłaszcza treningu siłowego.

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu i ochrony przed wypadkiem powinniśmy stosować sprzętu i obciążenia świetnie wytwarzanego z tworzyw najwyższej jakości. Naprzeciw wszystkim powyższym wymaganiom wychodzi producent HMS ze swymi talerzami TOX.Talerze TOX HMS są wygodne, bezpieczne i niebanalne wzrokowo.

Nie pozostaje nic innego jak tylko zacząć trening.SpecyfikacjaMateriał: stal pokryta gumąUchwyty upraszczające przenoszenieWaga: 1,25 kgŚrednica wewnętrzna: 51 mmŚrednica zewnętrzna: 160 mmGrubość: 20 mmUwagi:Gwarancja 24 miesiące...