Hamulec khl13911 marki Nils extreme promocja 2020

jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:NILS EXTREME
Kategoria:Pozostały skating

Opis

demonstrujemy talerze obciążeniowe TOX producenta HMS, dedykowane na gryf olimpijski.wytworzone zostały z wytrzymałej stali. Warstwa zewnętrzna to guma, która nie tylko jest nieskomplikowana w czyszczeniu to ponadto genialnie amortyzuje uderzenia, dzięki czemu broni podłoże przed zniszczeniem, a także wygłusza upadek.Perfekcja wykonania nie tylko pozwala docenić walory estetyczne talerzy TOXw dodatku sprawia, że ich ergonomia jest na najwyższym możliwym poziomie.

Trzy uchwyty w sytuacji wyższych wagowo talerzy, a genialnie dopasowana średnica wagowo niższych modeli zezwala na szybką i komfortową zmianę obciążenia. Na dodatek bez przeszkód można ich wykorzystać jako alternatywy dla hantli.Każdy zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest bezpieczeństwo w trakcie wykonywania treningu a zwłaszcza treningu siłowego.

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu i ochrony przed wypadkiem powinniśmy stosować sprzętu, a także obciążenia wspaniale wyprodukowanego z tworzyw najwyższej jakości. Naprzeciw wszystkim powyższym wymaganiom wychodzi firma HMS ze swoimi talerzami TOX.Talerze TOX HMS są komfortowe, bezpieczne i niebanalne wzrokowo.

Nie pozostaje nic innego jak tylko zacząć trening.SpecyfikacjaMateriał: stal pokryta gumąUchwyty upraszczające przenoszenieWaga: 5 kgŚrednica wewnętrzna: 51 mmŚrednica zewnętrzna: 255 mmGrubość: 30 mmUwagi:Gwarancja 24 miesiące...