Antywapienny filtr do wody aquaclean ca6903/10 marki Philips promocja 2022

jest dostępny w sklepie Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Pozostały sprzęt AGD

Opis

Naturalne likwidowanie wapnia dzięki technologii wymiany jonów
technologia zamiany jonów pozwala na usuwanie wapnia z wody, zanim wpłynie ona do ekspresu do kawy, co zapobiega osadzaniu się kamienia. Jeśli filtry są wymieniane terminowo zgodnie z życzeniem urządzenia, wówczas z każdego z nich można zaparzyć do 625 filiżanek.

Dzięki filtrowi z mikroskopijnymi otworami ekspres nie zatyka się
AquaClean pomaga zachowywać smak kawy na dłużej i zapobiega odkładaniu się kamienia w ekspresie dzięki nowoczesnym cechom, takim jak technika zamiany jonów, opatentowana ścieżka przepływu wody i mikroporowaty filtr.

Woda trafnie oczyszczona dzięki opatentowanemu przepływowi
Dzięki funkcji AquaClean tylko czysta i odfiltrowana woda wpływa do w pełni automatycznego ekspresu do kawy, minimalizując konieczność odkamieniania. AquaClean pozwala przygotować do 5000 filiżanek kawy bez konieczności usuwania kamienia przy 8 wymianach filtra.

Filtr z mikroskopijnymi otworami blokuje wszelkie zanieczyszczenia
Pozbycie się wszystkich niepożądanych niepokaźnych cząsteczek ze swojego napoju w bardzo obszernym stopniu ulepsza jego smak. Filtr z mikroskopijnymi otworami blokuje wszelkie zanieczyszczenia wody, dzięki czemu każda przygotowana filiżanka napoju jest świeża, czysta i smaczna.

Aktywowanie filtra bez wysiłku dzięki systemowi montażu Click&Go
Instalacja filtra jest bardzo prosta. Wystarczy zamontować filtr AquaClean w zbiorniku wody w pełni automatycznego ekspresu do kawy Saeco, aktywować funkcję przy pomocy interfejsu użytkownika i już można delektować się maksymalnie 5000 filiżanek czystej kawy bez potrzeby odkamieniania.

Aktywowanie funkcji AquaClean powoduje wyłączenie przypomnienia o konieczności usunięcia kamienia
Aktywacja filtra AquaClean automatycznie wyłącza przypomnienie o konieczności usunięcia kamienia. Możesz cieszyć się niezliczoną liczbą filiżanek najwyższej jakości kawy bez wysiłku przypomnienie o konieczności usunięcia kamienia zostanie ponownie włączone dopiero po 8 wymianach filtra. Jeśli urządzenie jest wyposażone w funkcję AquaClean, na zbiorniku wody znajduje się specjalna naklejka.

Stosuj wyłącznie akcesoria Philips
Aby zapewnić dłuższą eksploatację ekspresu, stosuj wyłącznie akcesoria Philips. Akcesoria Philips są jedynymi zalecanymi produktami dla ekspresów marki Philips i Saeco.