Ekspres PHILIPS 4300 EP4341/50, EP4341 50 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Ekspres PHILIPS 4300 EP4341/50, EP4341 50 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Ekspres PHILIPS LatteGo 4300 EP4341/50
2499.00
Media Expert
EP4341/50 Series 4300 LatteGo Ekspres ciśnieniowy PHILIPS
2599.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:PHILIPS
Kategoria:Pozostały sprzęt AGD

Opis

Osiem pysznych odmian kawy ze świeżych ziaren LatteGo, najszybszy system czyszczenia mleka w historii * Osiem drinków Roztwór mleka LatteGo czarny wyświetlacz FTF Jedwabista mleczna pianka dzięki systemowi LatteGo przy szerokiej szybkościSkomponuj ulubioną kawę z warstwą mlecznej pianki.

LatteGo miesza mleko i powietrze z dużą prędkością w kolistym pojemniku na piankę, a gdy temperatura będzie już staranna, do filiżanki wlewa się kremową warstwę mlecznej pianki.20000 filiżanek prawidłowej kawy z wytrzymałym ceramicznym młynkiemNasze młynki wykonane w 100% z prawdziwej ceramiki: niezwykle twarde i precyzyjne, dzięki czemu możesz cieszyć się świeżą aromatyczną kawą w co najmniej 20000 filiżanek.Do 5000 filiżanek * bez odkamieniania z AquaCleanZmieniając filtr, gdy urządzenie o to poprosi, nie musisz eliminować kamienia choćby z 5000 ** filiżanek, a za każdym razem otrzymujesz czystą wodę.Łatwe czyszczenie dzięki odłączanej jednostce zaparzającejBlok zaparzający jest sercem wszystkich w pełni samoczynnych ekspresów do kawy i musi być regularnie czyszczony.

Blok zaparzający jest odłączany, dzięki temu można go skrupulatnie wyczyścić, po prostu opłukując go pod bieżącą wodą.genialna temperatura, aromat i kremowa powłoka - filiżanka po filiżance *Inteligentny system ekstrakcji aromatu w inteligentny sposób gwarantuje optymalną równowagę między temperaturą parzenia a ekstrakcją aromatu, utrzymując temperaturę wody w zakresie od 90 do 98 ° C, równocześnie regulując przepływ wody, żeby można było pić fantastycznie korzystną kawę.Dzięki 12-stopniowej szlifiercescalisz się do swoich upodobańNasze trwałe młynki ceramiczne można regulować w 12 stopniach, dzięki temu można zmielić ziarna na wszystko, od niepokaźnego proszku po grubsze ziarna.Ciesz się ośmioma napojami kawowymi, w tym latte macchiatoKażda chwila ma swoją własną wspaniałą kawę.

Od potężnego espresso po luksusowe cappuccino - Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy w mgnieniu oka zapewni genialne rezultaty w filiżance.Wyjątkowo nietrudne do czyszczenia przy pomocy LatteGo: 2 części, bez rurLatteGo, tackę ociekową i pojemnik na kawę mieloną można myć w zmywarce.

Oszczędza czas i zapewnia higieniczne czyszczenie.przypasuj aromat i pojemność przy pomocy funkcji regulacji kawy. Dopasuj kawę do swoich upodobań dziękidopasowanym ustawieniom intensywności, kawy i ilości mleka dzięki funkcji regulacji kawy.Łatwy dobór kawy dzięki intuicyjnemu ekranowi.Dzięki naszemu nieskomplikowanemu w obsłudze wyświetlaczowi nie ma niemało między Tobą a następną pyszną filiżanką kawy.W kilku krokach możesz przypasować smak swej kawy i dostać filiżankę, na którą masz ochotę.Kubek idealny za każdym razem dzięki dwóm profilom użytkowników.Ciesz się ulubioną kawą za każdym razem w ten sam sposób dzięki dwóm profilom użytkowników, które przechowują.Twoje własne przepisy.

Dzięki uzupełniającemu profilowi gościa Twoi goście mogą radować się kawą taką, jaką chcą, bez zmiany Twojej.