Samsung Panel bespoke ra-b23eutcsgg promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Samsung Panel bespoke ra-b23eutcsgg oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 161.79 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Samsung Bespoke RA-B23EUTCSGG
161.79
RTV EURO AGD
-19%
Panel górny SAMSUNG BESPOKE do lodówek 2.03m Kremowy błękit
161.79
Media Expert
-19%
Samsung Bespoke RA-B23EUTCSGG
161.79
OleOle!
Bespoke RA-B23EUTCSGG 1,85 m Kremowy błękit Panel wymienny SAMSUNG
199.99
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:SAMSUNG
Kategoria:Pozostały sprzęt AGD

Opis

Panel wymienny Samsung BESPOKE RA-B23EUTCSGG Kremowy błękit rozciągliwy dobór modułów. BESPOKE - Swoboda tworzenia dopasuj i połącz lodówki tak, żeby pasowały do Twojego stylu życia. Możesz zespajać tę zmienną lodówkę z jedno-* lub dwudrzwiową** lodówką Samsung BESPOKE, stwarzając rozmaite moduły i ciesząc się pokaźniejszą i bardziej sprężystą przestrzenią.

Aby bardziej zintegrować lodówkę do Twojego stylu, możesz wymienić panel lodówki na pasujący do Twojej kuchni panel wymienny Samsung BESPOKE RA-B23EUTCSGG! * Modele jednodrzwiowe: RR7000 i RR5000. Łączenie z modelami jednodrzwiowymi osiągalne jest jedynie z RB34A** o wysokości 1853mm.

** Model dwudrzwiowy: RB7300. *** Przed zakupem należy sprawdzić czy istnieje możliwość połęczenia wybranych modeli. Można to sprawdzić w sklepie albo na Samsung.com. Unikatowy fason i spersonalizowany projekt.

BESPOKE - Twój design Możliwość wymiany paneli przednich to najprostrzy sposób na odświeżenie wyglądu wnętrza. Jeśli znudzi Ci się wygląd Twojej lodówki, iż dokupisz panel w innym odcieniu, i gotowe!

Nie musisz wymieniać sprzętu, aby zmienić oblicze swojej kuchni i nadać jej niepowtarzalny charakter. Jeśli chcesz nadać swej kuchni stylowego wyglądu, panel wymienny Samsung BESPOKE RA-B23EUTCSGG jest rewelacyjnym wyborem!