Panel bespoke ra-m17daa22gg 1d marki Samsung promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Panel bespoke ra-m17daa22gg 1d marki Samsung oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 749.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Panel SAMSUNG BESPOKE do chłodziarki typu Slim 45cm, jednodrzwiowej Głęboka czerń
749.00
Media Expert
Samsung Bespoke RA-M17DAA22GG
749.00
RTV EURO AGD
RA-M17DAA22GG Bespoke Panel wymienny SAMSUNG
749.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:SAMSUNG
Kategoria:Pozostały sprzęt AGD

Opis

Panel wymienny BESPOKE RA-M17DAA22GG do lodówki Samsung BESPOKE BESPOKE - Swoboda tworzenia dopasuj i połącz lodówki tak, aby pasowały do Twojego stylu życia. Możesz wiązać tę zmienną lodówkę z jedno- lub dwudrzwiową lodówką Samsung BESPOKE, stwarzając przeróżne moduły i ciesząc się obszerniejszą i bardziej rozciągliwą przestrzenią.

Panel wymienny BESPOKE RA-M17DAA22GG do lodówki Samsung BESPOKE zrobi fason lodówki i design przestrzeni wyjątkowym. BESPOKE - Twój design Możliwość wymiany paneli BESPOKE RA-M17DAA22GG przednich to najprostrzy sposób na odświeżenie wystroju wnętrza.

Jeśli znudzi Ci się wygląd Twojej lodówki, iż dokupisz panel wymienny BESPOKE do lodówki Samsung BESPOKE w innym kolorze, i gotowe! Nie musisz wymieniać sprzętu, aby zmienić oblicze swej kuchni i nadać jej unikalny charakter.