Panel SAMSUNG BESPOKE RA-M17DAAB1GG 1D, RA-M17DAAB1GG promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Panel SAMSUNG BESPOKE RA-M17DAAB1GG 1D, RA-M17DAAB1GG oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 283.74 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Panel SAMSUNG BESPOKE do chłodziarki typu Slim 45cm, jednodrzwiowej Grafitowa stal
283.74
Media Expert
Samsung Bespoke RA-M17DAAB1GG
349.00
RTV EURO AGD
Bespoke RA-M17DAAB1GG Grafitowa stal Panel wymienny SAMSUNG
349.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:SAMSUNG
Kategoria:Pozostały sprzęt AGD

Opis

Panel wymienny BESPOKE RA-M17DAAB1GG do lodówki Samsung BESPOKE BESPOKE - Swoboda tworzenia przystosuj i połącz lodówki tak, aby pasowały do Twojego stylu życia. Możesz jednoczyć tę zmienną lodówkę z jedno- albo dwudrzwiową lodówką Samsung BESPOKE, tworząc przeróżne moduły i ciesząc się większą i bardziej sprężystą przestrzenią.

Panel wymienny BESPOKE RA-M17DAAB1GG do lodówki Samsung BESPOKE zrobi styl lodówki i design przestrzeni nieszablonowym. BESPOKE - Twój design Możliwość podmiany paneli BESPOKE RA-M17DAAB1GG przednich to najprostrzy sposób na odświeżenie aranżacji wnętrza.

Jeśli znudzi Ci się wygląd Twojej lodówki, iż dokupisz panel wymienny BESPOKE do lodówki Samsung BESPOKE w innym kolorze, i gotowe! Nie musisz wymieniać sprzętu, aby zmienić oblicze swej kuchni i nadać jej niepowtarzalny charakter.