Beamz b1000, maszyna do puszczania baniek, tworzywo sztuczne abs z uchwytem, 40 w, niebieski (8715693284041) promocja 2021

Cena259.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Beamz
Kategoria:Pozostały sprzęt nagłośnieniowy i studyjny

Opis

Maszyna do puszczania baniek B1000 marki Beamz to nieprzeciętne uzupełnienie nie tylko imprezy czy urodzin dziecięcych: wypełnia ono powietrze barwnymi bańkami, czyniąc każda imprezę nieszablonowym przeżyciem.wydajny wentylator maszyny do puszczania baniek mydlanych wydmuchuje bańki w przód, które następnie fruną po całym pomieszczeniu.

Maszyną do puszczania baniek mydlanych steruje się w prosty sposób bezpośrednio na urządzeniu lub komfortowo przy użyciu pilota zdalnego sterowania. Dzięki swojej solidnej obudowie z tworzywa nienaturalnego ABS z uchwytem maszyna do puszczania baniek B1000 można się nią radować przez długi czas na wielu imprezach.

Ponieważ napełnia i opróżnia się ją szczególnie łatwo, maszyna do puszczania baniek mydlanych jest natychmiast gotowa do pracy; momentalnie się ją demontuje.Bańki mydlane dla wesołej i idyllicznej atmosfery: maszyna do puszczania baniek B1000 marki Beamz.