Beamz LCB14, listwa LED, 14 diod LED o mocy 3 W i ciepłej białej barwie światła i 56 diod LED SMD RGB, kolor czarny (8715693308044) promocja 2021

Cena869.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Beamz
Kategoria:Pozostały sprzęt nagłośnieniowy i studyjny

Opis

Listwa LED LCB14 firmy Beamz robi wrażenie swymi efektami świetlnymi i nadaje się świetnie na wszystkie warianty imprez.14 diod LED o mocy 3 W i ciepłej białej barwie światła wytwarza wyjątkowo jasny efekt Blinder w rodzaju Sunstrip.

Wokół każdej diody LED umieszczone są 4 diody LED RGB formujące fantastyczne, kolorowe efekty. Tymi 14 strefami można odrębnie sterować, dzięki czemu przy użyciu listwy LED LCB14 realne jest uzyskanie ładnych show świetlnych.

za pomocą sterownika DMX można zaprogramować własne show świetlne, jest tu do dyspozycji 6, 8, 12 i 60 kanałów DMX. Dostępne są oczywiście także wstępnie zaprogramowane programy, które można od razu wykorzystać.Dzięki zaimplementowaniu chłodzenia konwekcyjnego nie ma potrzeby stosowania żadnego wentylatora, a listwa LED pracuje w całości bezgłośnie, co jest dużą zaletą zwłaszcza w przypadku nastrojowych iluminacji.

Dzięki swojemu solidnemu, szerokiemu pałąkowi listwa LED nadaje się nieprzeciętnie do wykorzystania jednocześnie jako urządzenie stojące, jak i do zawieszenia.Fantastyczne efekty świetlne dla początkujących i profesjonalistów: listwa LED LCB14 producenta Beamz.