led astro parbar 4-drożny kit cob 4 x 10w led dmx przełącznik nożny marki Beamz promocja 2021

Cena1309.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Beamz
Kategoria:Pozostały sprzęt nagłośnieniowy i studyjny

Opis

komplet oświetleniowy beamZ LED ASTRO PARBAR Kit, wyposażony w 4 x 9W diody LED RGB i 4 x 1W białe diody LED oraz indywidualnie dostosowywane reflektorsty, stworzony został z myślą o DJ-ach, zespołach i artystach solowych, proponując im atrakcyjną koncepcję oświetlenia.poprzez zintegrowany system DMX zestaw LED PAR jest w pełni konfigurowalny na 4 lub 17 kanałach i z łatwością wkomponuje się w wyrafinowane scenariusze oświetleniowe.

Ale choćby z mniejszym wysiłkiem konfiguracyjnym listwa oświetleniowa z reflektorami LED beamZ osiąga przekonujące wyniki. W trybie samoczynnym, oświetlenie działa kompletnie niezależnie. Podobnie jest w przypadku sterowania muzyką, w którym światło pulsuje w rytm obecnie odtwarzanego utworu.Do nieskomplikowanego transportu zestawu służy dołączona torba transportowa.

Dzięki bogatej tapicerce i wytrzymałemu materiałowi zewnętrznemu, chroni ona trawers/belkę LED od beamZ w trakcie podróży, zezwalając znosić ponadto szorstkie traktowanie.Listwę oświetleniową z reflektorami można montować na statywie lub suficie.

Do zestawu dołączono konieczny, podwójny pałąk montażowy.Należy pamiętać, że statyw nie wchodzi w zakres dostawy.