Beamz professional bac300 propar, projektor, 6 diod led 4 w 1 8 w, rgbw, ściemniacz, pilot zdalnego sterowania (8715693306613) promocja 2021

Cena439.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Beamz
Kategoria:Pozostały sprzęt nagłośnieniowy i studyjny

Opis

Professional BAC300 ProPar marki Beamz zniewala wielkim natężeniem światła i wieloma funkcjami, a dzięki swej trwałej i przemyślanej konstrukcji można go stosować wszędzie.6 diod LED o mocy 8 W w spektrum kolorów RGBW umożliwia projekcję niesamowitego spektrum odcieni przez BAC300, dodanie koloru białego zezwala na także wygenerowanie odcieni pastelowych.

Projektorem LED można sterować w trybie aktywacji dźwiękiem (reagowanie na muzykę) i w trybie samoczynnym z kilkoma programami i jest natychmiast gotowy do pracy. Do zastosowań mistrzowskich nadaje się znakomicie tryb DMX, który pracuje z 3, 4 albo 8 kanałami DMX.

Uzupełnieniem zakresu funkcji jest np. Ściemniacz pracujący w zakresie 0–100%.Aluminiowa obudowa projektora LED jest nie tylko wyjątkowo konkretna: odprowadza ona powstające ciepło poprzez obudowę, dzięki temu nie ma potrzeby używania żadnego wentylatora.

Dlatego podczas pracy nie słychać żadnego hałasu, co jest dużą zaletą typowo w przypadku nastrojowych iluminacji.nadzwyczajny wybór dla pięknego oświetlenia: BAC300 ProPar producenta Beamz Professional.