Beamz sb200, stage blinder, 2 x 50 w, cob led diody, ciepła biel, pixel control, 6 kanałów dmx promocja 2021

Cena699.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Beamz
Kategoria:Pozostały sprzęt nagłośnieniowy i studyjny

Opis

Stage blinder Beamz SB200 to efektywny LED reflektor do wydajnego sterowania oświetleniem na każdej scenie.Reflektor LED działa w technologii COB (50 W chip-on-board) i jest niezwykle skuteczny dzięki bogatym 2 x 50 W ciepłym białym diodom LED.

Dzięki ogromnej jasności można go używać przy obszerniejszych odległościach, nie tracąc z jego jasności. Ponieważ każdą diodę LED można przyciemnić indywidualnie za pomocą funkcji kontroli pikseli w trybie DMX, urządzenie może wytwarzać niesamowite efekty.

Urządzenie łączy dwa efekty w jeden: oprócz oślepiacza scenicznego (stage blinder) może być także stosowany jako stroboskop, a częstotliwość błysku można regulować.dostępnych bez sterowania DMX jest 5 programów samoczynnych i 2 programy sterowane muzyką.

szybkość można ustawić w trybie automatycznym, oczywiście w dowolnym momencie. Dostarczony wspornik montażowy może służyć do zawieszenia lub postawienia urządzenia.Wszechstronne, bardzo efektywne i sprawne urządzenie: stage blinder Beamz SB200 od marki Beamz.