Profesjonalny klej kontaktowy w sprayu 500ml do pianek akustycznych marki Bitmat promocja 2021

Cena24.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Bitmat.pl - Maty wygłuszające

Parametry

Producent:BITMAT
Kategoria:Pozostały sprzęt nagłośnieniowy i studyjny

Opis

Klej uniwersalny w aerozolu na bazie kauczuku syntetycznego, żywic syntetycznych i środków modyfikujących w rozpuszczalnikach ekologicznych.

cena:25zł / 500ml / 1 sztuka

sprawność: około 4-5m2

(produktywność zależna od materiału, jaki będzie klejony)

zastosowanie:

Klej kontaktowy asygnowany jest do łączenia nieznacznych i wielkich powierzchni materiałów takich jak pianki wygłuszające, akustyczne, izolujące.

świetnie sprawdza się na dodatek w trakcie klejenia gąbek poliuretanowych, poliestrowych, tkanin, gum tapicerskich, papieru, tektury, kartonu, tekstyliów, filców, dywanów i innych tworzyw tapicerskich w różnorodnych kompilacjach oraz do podłoża z metalu, betonu, drewna surowego, lakierowanego i tworzyw drewnopochodnych.

w dodatku klej w sprayu ten perfekcyjnie sprawdza się w klejeniu komponentów z plastiku, metalu, styropianu.

dzięki czemu znajduje spore zastosowanie w motoryzacji, w pracach domowych i w rzemiośle i modelarstwie i w pracach plastycznych. Świetnie łączy obrzeża PCV i ABS z płytą wiórową.

niepodatny na wysokie temperatury do 100 °C!!!

parametry:

  • do natychmiastowego użycia
  • kreuje elastyczną spoinę
  • spora wydajność
  • niepodatność na starzenie
  • obrotowa dysza upraszcza nanoszenie kleju
  • odporny na temperatury
  • szybkoschnący

Sposób użycia: Pojemnik przed zastosowaniem wstrząsnąć. Celem uzyskania najkorzystniejszych rezultatów temperatura kleju jak i klejonych tworzyw powinna mieścić się w granicach 15-27°C.

Wszystkie klejone powierzchnie powinny być dokładnie osuszone, wolne od brudu, kurzu i tłustych zanieczyszczeń. regulowanie szerokości strumienia kleju jest realne po przestawieniu dyszy kleju w pozycję H-M-L (high-medium-low).

Dysza pojemnika powinna znajdować się w odległości 15-20 cm od powierzchni sklejanego materiału.

Na jedną powierzchnię klej należy nakładać poziomo, na drugą zaś pionowo, nie dopuszczając do powstawania pęcherzy, kałuż i unikając nakładania punktowego.

Klejone materiały można scalić i docisnąć po upływie min. 30 sekund, niezbędnych do odparowania rozpuszczalnika. Spoina klejowa jest wrażliwa na rozpuszczalniki, działanie bezpośrednich promieni słonecznych i wysoką temperaturę (powyżej 100°C).