Bosch WAJ28060PL promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Bosch WAJ28060PL oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Bosch WAJ28060PL
1299.00
OleOle!
Bosch WAJ28060PL
1449.00
RTV EURO AGD
BOSCH WAJ28060PL
1449.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Pralki
Sposób ładowania góra
Kolor biały

Opis

Energooszczędna i cicha pralka z bezawaryjnym silniekiem EcoSilence Drive i systeme ActiveWater. SpeedPerfect: nadzwyczajnie czyste pranie choćby o 65% szybciej. Start / Pauza + Opcja dołożenia prania: umożliwia wstrzymanie prania i dołożenie lub wyjęcie rzeczy z bębna już po rozpoczęciu procesu EcoSilence Drive: wyjątkowo trwały, skrajnie energooszczędny i nieporównanie cichy silnik bezszczotkowy.

ActiveWater: oszczędza wodę i tnie koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje liczba prania w bębnie i dostosowuje liczba pobieranej wody do połowy albo całości załadunku. AntiVibration Design - specjalne wytłoczenia na bocznych ścianach obudowy eliminują wibracje powstające przy wirowaniu wydajne zużycie wody.

Wszystko to dzięki technologii ActiveWater.Większość pralek troszczy się o twoje ubrania, ale tylko niektóre są zaprojektowane z myślą o oszczędności energii i wody. Funkcja ActiveWater rozpoznaje obciążenie pralki; czy jest ona załadowana w pełni czy tylko w połowie a następnie dobiera odpowiednią liczba wody do wielkości prania.

ActiveWater, nie tylko oszczędzamy wodę ale i energię, która jest stosowana do podgrzewania wody w trakcie procesu. Silnik EcoSilenceDrive: wyjątkowo trwały, arcytrudnie energooszczędny i nieprzeciętnie cichy silnik bezszczotkowy.Nadmiar hałasu może utrudnić wypoczynek w domowym zaciszu.

Zwłaszcza, gdy chcemy zrelaksować się przy wspólnej kolację z rodziną. Napęd EcoSilence Drive marki Bosch jest tak cichy, iż możesz zapomnieć o włączonej pralce. Został on wyekwipowany w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z adekwatnie wyciszonymi odgłosami tarcia, który zagwarantuje cichą pracę, przy wyjątkowo długim czasie eksploatacji.

SpeedPerfect: skróć czas prania choćby o 65%SpeedPerfect to specjalna funkcja opracowana z myślą o dniach, w których liczy się każda chwila. Dzięki SpeedPerfect możesz skrócić czas prania nawet o 65%. Opcja może być wykorzystana w połączeniu z większością programów, niezależnie od wielkości załadunku i rodzaju tekstyliów.

Na przykład, wybierając program Mix z opcją SpeedPerfect, możesz wyprać do 4 kilogramów wsadu różnych tekstyliów w zaledwie 41 minut. Start/Pauza z opcją dołożenia albo wyjęcia praniaZapomniałeś o dziecięcej skarpetce, swoim podkoszulku? Nie przejmuj się.

Kiedy ostatnio załadowałeś pralkę, uruchomiłeś cykl prania i wtedy uświadomiłeś sobie, iż zapomniałeś o podkoszulku albo skarpetce dziecka? Funkcja Start/pauza z opcją dołożenia prania w naszych pralkach zezwala na dołożenie zapomnianych ciuchów lub wyjęcie ich choćby w trakcie procesu prania.

wystarczy zapauzować bieżący proces i otworzyć drzwiczki, by dołożyć zapomnianą sztukę odzieży do bębna i kontynuować pranie. Budowa AntiVibration: więcej stabilności, mniejsze wibracje.nowoczesne wytłoczenia AntiVibration Design na ścianach bocznych pralki stanowią nie tylko ozdobę: system ten gwarantuje także obszerniejszą stabilność i redukcję drgań.

ulepszona izolacja pozwala dodatkowo na zmniejszenie poziomu hałasu, co sprawia, iż pralki firmy Bosch są niezwykle ciche, choćby w trakcie cyklu wirowania.Funkcje: wymiary w zabudowie: Pozostałe atrybuty:...