Bosch WAN20140PL promocja 2021

Cena1799.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Pralki
Klasa energetyczna A
Sposób ładowania front
Wyświetlacz elektroniczny tak
Wysokość 84 cm
Szerokość 60 cm
Głębokość 55 cm
Prędkość wirowania 1000 obr/min
Automatyka wagowa tak
Wsad 7 kg
Poziom hałasu 55 dB
Kolor biały

Opis

Wybrane właściwościKlasa energetyczna A+++
prędkość obrotowa [obr/min] 1000
Wsad [kg] 7
rozmiary GxSxW [cm] 55 x 60 x 84,9 cm
Woda Plus

Do płukania używana jest pokaźniejsza przede wszystkim liczba wody, co pozwala z nieszablonową precyzją zlikwidować z tkanin resztki potencjalnie alergennego detergentu i wszystkich potencjalnych smug oraz zabrudzeń.


EcoPerfect

Funkcja zezwalająca na minimalizację zużycia energii elektrycznej kosztem wydłużenia czasu trwania programu. Pozwala nie tylko radować się świadomością działania na rzecz ochrony środowiska, ale i znacząco zmniejszyć rachunki za energię elektryczną - a wszystko to przy niezmiennie znakomitych rezultatach samego prania.


Automatyka wagowa

Pralka zaopatrzona jest w progresywny system sterowania, który - na podstawie wskazań sensorów oceniających wagę i wielkość ładunku - na bieżąco reguluje czas prania i liczba zużywanej wody. Zezwala na optymalizację wyników prania i obfite oszczędności wody i energii.


AntiVibration Design

progresywny system stabilizacji, zezwalający na znaczącą redukcję drgań i hałasu nawet przy najwyższej prędkości wirowania. Znacząco udoskonala komfort wykorzystywania pralki.


Opóźnienie rozpoczęcia programu

Dzięki tej funkcji rozpoczęcie prania może zostać przesunięte na później. Możesz sam wybrać czas rozpoczęcia cyklu, aby móc rozładować urządzenie, tak aby nie przeszkadzało to w innych obowiązkach. Nie musisz przystosowywać Twojego planu dnia do pralki, niech pralka przystosuje się do Ciebie.


Kontrola ilości Piany

progresywne sensory zainstalowane w pralce rozpoznają zbyt dużą ilość piany, jej nadmiar samoczynnie powtarza cykl płukania aż do uzyskania najlepszego efektu.


Koszule/Bluzy

znakomity program do prania często noszonych bluz i koszul. Zmniejszona prędkość wirowania i skrócony czas prania pozwoli uzyskać najkorzystniejsze rezultaty.


Mix

niezwykle przydatny program gdy nie masz czasu na uprzednią segregację swojej odzieży.


Wełna/pranie ręczne

Dzięki trafnemu doborowi parametrów pracy zezwala na uzyskanie wyśmienitych rezultatów przy zachowaniu cechy delikatnej wełny.


Delikatne

Specjalny program asygnowany do damskiej delikatnej bielizny.Dzięki optymalnemu doborowi parametrów pracy pozwala na uzyskanie znakomitych rezultatów przy zachowaniu cechy poszczególnych materiałów.


Active Water

Oszczędza wodę i tnie koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie.


AntiVibration Design

Dzięki progresywnemu silnikowi EcoSilence Drive, zamkniętemu w hermetycznej obudowie, nasza pralka jest wyjątkowo cicha - izolacja silnika i i amortyzator, który działa jak tłumik w samochodzie, gwarantuje dopełniające wyciszenie. Amortyzator i specjalne wytłoczenia AntiVibration na ścianach bocznych pralki eliminują wibracje powstające przy wirowaniu.


Zielona technika - EcoSilence Drive

Pralki Bosch z napędem EcoSilence Drive™ wyznaczają świeże standardy wydajności energetycznej. Bezszczotkowy napęd nie formuje drgań, które hamowałyby jego pracę, tak więc silnik EcoDrive może wykorzystać pełnię swej mocy do napędu pralki, bez żadnych strat energii. Urządzenia z takim silnikiem są wyjątkowo ciche i zrównoważone, choćby przy maksymalnym załadunku.


VarioPerfect. Oszczędzaj czas albo energię.

Bosch w każdym detalu: dzięki funkcji VarioPerfect możesz skrócić albo wydłużyć program prania oszczędzając czas albo energię. Nowoczesny system umożliwi Ci jeszcze komfortowojsze pranie. Rekord prędkości pobijesz włączając opcję TimePerfect - skracając czas prania choćby o 65%. Oszczędność do 50% energii zyskasz stosując opcję EcoPerfect - broniąc przy tym środowisko naturalne. Za każdym razem osiągniesz idealną czystość prania w najwyższej klasie skuteczności z gwarancją 100% jakości.


Start/Pauza z opcją dołożenia prania

Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Przycisk Start / Pauza zezwala na dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko cykl prania na to pozwali.


Grzałka niklowo-cynkowa

Dłuższe niezawodne życie naszej pralki gwarantuje także postępowa niklowo-cynkowa grzałka, która efektywnie i stanowczo ogranicza osadzanie się kamienia, dzięki temu możesz radować się produktywnym urządzeniem przez lata.


Nocne pranie

Dla wszelkich zalatanych pralki Bosch zostały zaopatrzone w specjalny program nocny. Pralka pierze istotnie ciszej, żeby nie zakłócać snu domowników, a efekt prania i tak pozostaje świetny.


Program AntyAlergia

Program AntyAlergia dobrany jest do potrzeb użytkowników ze skłonnością do alergii i dla osób o wrażliwej skórze. Powiększona liczba wody, uzupełniające cykle płukania i podwyższona do 60? C temperatura powodują, że po detergentach nie będzie śladu!


Program Super krótki 15/30

Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut? w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.


Oszczędność detergentu - mniejsze koszty

użycie w pralkach firmy Bosch zaworu kulowego, zapobiega stratom proszku, który nie jest wypłukiwany z wodą i może być kompletnie użyty do cyklu prania. To zdecydowana oszczędność detergentu czyli ulga dla Twojego portfela.


Aqua Stop

na dodatek jeżeli system nie zadziała, marka zobowiązał się do pokrycia kosztów związanych z remontem nie tylko w Twoim domu, ale także u Twoich sąsiadów. Zobowiązanie jest objęte dożywotnią gwarancją.